Tom Swift
0/100 - 0×

Tom Swift

Tom Swift, miliardářský vynálezce, je po šokujícím zmizení svého otce vržen do světa sci-fi spiknutí a nevysvětlených jevů. Jde o spin-off seriálu Nancy Drew.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Tian Richards (Tom Swift), Ashleigh Murray (Zenzi Fullerton), Marquise Vilsón (Isaac Vega), LeVar Burton (Barclay), Albert Mwangi (Rowan), April Park Jones (Lorraine Swift), Donovin Miller (Lino Swift), Christopher B. Duncan (Barton Swift)

S01E02: …And the 4b Curl

S01E02: …And the 4b Curl

Když Tom zjistí, že důležitá část mise zachránit jeho otce se nachází na pozemku rodinného šílence, je nucen udělat těžkou volbu – nalákat je tou nejnepříjemnější večeří, jakou kdy člověk poznal. Tom je ale šokován, když tato večeře odhalí temné tajemství z Tomovy minulosti, které neznala ani Zenzi. Zenzi a Tom se pouštějí do nebezpečného dolu, aby našli další kus kapsle, ale jedinou otázkou je, zda je jejich přátelství dostatečně silné, aby přežilo tajemství, která si navzájem utajili.

sk
8.6.2022
340 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

V tomhle díle každou chvíli zmiňují, že jsou černí a od nich vyznívá, že jsou rasistický vůči bílejm a na konci dílu se to potvrdí firmu smí řídit jedině černoch

9.6.2022 | 19:38:39

Nepřehlédněte

Toma Swifta si zahraje Tian Richards

Toma Swifta si zahraje Tian Richards

Herec Tian Richards byl obsazen do role Toma Swifta, jenž se objeví v jedné z epizod druhé řady. Ta bude sloužit jako pilot pro potenciální spin-off, který má stanice CW v plánu. O čem epizoda bude pojednávat a kdo je postava Tom Swift?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama