Nancy Drew
92/100 - 18×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

Toma Swifta si zahraje Tian Richards

Toma Swifta si zahraje Tian Richards

Herec Tian Richards byl obsazen do role Toma Swifta, jenž se objeví v jedné z epizod druhé řady. Ta bude sloužit jako pilot pro potenciální spin-off, který má stanice CW v plánu. O čem epizoda bude pojednávat a kdo je postava Tom Swift?

2 1
2.2.2021

Seriál Tom Swift, na kterém budou spolupracovat spolutvůrci a výkonní producenti seriálu Nancy Drew Josh Schwartz a Stephanie Savage, je považován za jednoho z nejsilnějších prvních uchazečů na stanici CW pro příští seriálovou sezónu.

Příběh Toma Swifta sleduje sériová dobrodružství svého titulárního černého, homosexuálního, miliardářského vynálezce, který se po šokujícím zmizení svého otce vrhne do světa sci-fi spiknutí a nevysvětlitelných jevů. Tom se vydává na cestu za odhalením pravdy a zanechává za sebou pohodlí svého obvyklého dobře vydělaného životního stylu, a to vše při boji o to, aby zůstal o krok napřed před skupinou iluminátů, která se ho snaží zastavit. Jeho mise budou vyžadovat jeho genialitu a vkus pro inovace vedené láskou, romantikou, přátelstvím a dosud nevyřešenými tajemstvími vesmíru.

Tomovo vystoupení ve druhé řadě bude při jednom z jejích vyšetřování. Ona sama bude interpretovat událost jako zcela nadpřirozenou, zatímco Tom bude věřit, že je vesmírně paranormální. Postava se v románech objevuje v různých podobách od roku 1910. Naposledy Simon a Schuster vydali sérii Tom Swift v roce 2019. Samozřejmě pilot seriálu bude představen ve zcela jiné světle.

Stejně jako knihy Nancy Drew, které inspirovaly sérii na stanici CW, pochází i knižní série Tom Swift od nakladatelství Stratemeyer Syndicate, která také vydává knihy Hardy Boys a Bobbsey Twins.

Kde jste mohli herce vidět? Richards byl naposledy viděn ve filmu Burden naproti herecké hvězdě Forestovi Whitakerovi. Mezi další úspěchy patří na stanici Netflix film Dumplin ‘s s Jennifer Aniston, Being Mary Jane, The Immortal Life of Henrietta Lacks a A Bad Mom’s Christmas.

Jste rádi, že bude další spin-off k seriálu?

Zdroj: CW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Na konci března jsme vám oznámili, že seriál se dočká čtvrté řady. Včera jsme dostali ze stanice CW informaci, že seriál po čtvrté řadě skončí. Taková informace se dala očekávat, protože stanice CW začíná s novou politikou levnějšího vysílání a tudíž ukončuje svoje dlouholeté seriály.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama