Nancy Drew
92/100 - 17×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

S02E12: The Trail of the Missing Witness

S02E12: The Trail of the Missing Witness

Nancy a Celia Hudsonovi jdou do sebe hlava nehlava. Mezitím Nick najímá nového kuchaře do Drápu.

sk
15.4.2021
610 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Grant potřebuje pomoc od Nancy, ale kvůli tomu ohrozí Ace. Ta aby ho zachránila, musí požádat Celii o pomoc, tím se jí zaváže. Získají informace kam až sahá, i do jakých sfér společnost, kvůli které je Grant se svou mámou v ochraně svědků. Ten se konečně ofiko představí svému otci. Nancy jde stáhnout svou výpověď proti dědečkovi.

4.3.2022 | 12:33:45
Stardos

Grant je bezva, chci ho zpět. Jestli je fakt Hardy Boy, tak se dočkám.

8.5.2021 | 23:38:46
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Grant přišel za bratrem kvuli pomoci ale ve skutečnosti chtěl aby mu pomohla Nancy tak to bylo fakt k smichu že si Ace myslel že pomoc chce od něj jinak by mě zajimalo jestli se tym Nancy setka znovu s těmi zaměstnavateli o kterych mluvil West a jinak jsem nečekal že Nancy ustoupi od sve vypovědi ale chapu ji že ma strach a chce split smlouvu ale jsem zvědav jak to vezmou ostatni.

redaktor
23.4.2021 | 17:31:18

Stav překladu

Epizoda S04E13: The Light Between Lives

cz100%
DOKONČENO

Překlad pro vás připravovaly: @ewisek, @JudyVolf, @annePel@Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Na konci března jsme vám oznámili, že seriál se dočká čtvrté řady. Včera jsme dostali ze stanice CW informaci, že seriál po čtvrté řadě skončí. Taková informace se dala očekávat, protože stanice CW začíná s novou politikou levnějšího vysílání a tudíž ukončuje svoje dlouholeté seriály.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama