Nancy Drew
91/100 - 16×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

S02E13: The Beacon of Moonstone Island

S02E13: The Beacon of Moonstone Island

Gil trvá na tom, aby pomohl Nancy vyšetřovat předtuchu na ostrově Moonstone. Ace a Amanda jsou ovšem nuceni zakročit, když tam pro ni nemůže být. Mezitím Nick začne zpochybňovat Nancyinu loajalitu a Odette začíná lézt George pořádně na nervy.

cz sk
29.4.2021
470 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Vztahové peripetie, nejen mezi milenci, duchy a zachráněné dívce. Gerge si s Odette nastaví hranice, poté co jí zasahuje do života.

4.3.2022 | 13:51:32
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Ace a Nancy probudili ve stejne v budově ale každy s jinym partnerem a nemělo chybu jak se Nancy chtěla uvolnit od toho co pišou v novinach a zase dělala na připadu a bylo vtipny jak Nancy myslela že to udělali duchove a nakonec to byla stara dobra zpronevěra a jsem zvědav jak to ted bude mit Nancy s ostatnima když se snaži navazat pouto s Hudsonovymi a jsem zvědav jak to bude mit Amanda s Gilem ohledně toho cestovani a nemělo chybu jak se George a Odette hadali kvuli maličkostem ikdyž asi bych taky vyvaděl.

10.12.2021 | 15:27:02

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Ransom Of The Forsaken Soul

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @ewisek, @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Finále druhé série otevřelo dveře pro potenciální milostný trojúhelník mezi dvěma hlavními a jednou vedlejší postavou. Jak se k tomu vyjádřily tvůrkyně seriálu? Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z finále.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama