Nancy Drew
92/100 - 18×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

S02E10: The Spell of the Burning Bride

S02E10: The Spell of the Burning Bride

Nancy na stole přistane nové vyšetřování, které zahrnuje místní květinářství a je příjemně překvapena, když je Gil Bobbsey ochoten nabídnout jí nějakou pomoc. Mezitím Ace obdrží tajemnou textovou zprávu.

sk
1.4.2021
380 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Nadržená Nancy, ty situace byly parádní, bavil jsem se :)

4.3.2022 | 11:17:35
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Nancy posedla ta magie a najednou ji přitahovali všichni kluci a bylo zajimave pozorovat jak se na každeho diva a čekal jsem že se da s Gilem dohromady a jsem zvědav jak to bude mit ted Nancy když Celia zjistila že Nancy je jeji vnučka a jsem zvědav na Odette jak to bude mit.

redaktor
11.4.2021 | 23:46:17
Stardos

Já fakt chci ocenit, že postavy působí fakt dospěle a dialogy dávají smysl a každá postava má něco do sebe, jak hlavní, tak vedlejší. A Odette je parádní, doufám, že ji najdou jiného hostitele a ponechají v seriálu

5.4.2021 | 0:16:03

Nepřehlédněte

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Na konci března jsme vám oznámili, že seriál se dočká čtvrté řady. Včera jsme dostali ze stanice CW informaci, že seriál po čtvrté řadě skončí. Taková informace se dala očekávat, protože stanice CW začíná s novou politikou levnějšího vysílání a tudíž ukončuje svoje dlouholeté seriály.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama