Nancy Drew S02E10: The Spell of the Burning Bride

S02E10: The Spell of the Burning Bride

S02E10: The Spell of the Burning Bride

Nancy na stole přistane nové vyšetřování, které zahrnuje místní květinářství a je příjemně překvapena, když je Gil Bobbsey ochoten nabídnout jí nějakou pomoc. Mezitím Ace obdrží tajemnou textovou zprávu.

cz sk
1.4.2021
380 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Nancy posedla ta magie a najednou ji přitahovali všichni kluci a bylo zajimave pozorovat jak se na každeho diva a čekal jsem že se da s Gilem dohromady a jsem zvědav jak to bude mit ted Nancy když Celia zjistila že Nancy je jeji vnučka a jsem zvědav na Odette jak to bude mit.

11.4.2021 | 23:46:17
Stardos

Já fakt chci ocenit, že postavy působí fakt dospěle a dialogy dávají smysl a každá postava má něco do sebe, jak hlavní, tak vedlejší. A Odette je parádní, doufám, že ji najdou jiného hostitele a ponechají v seriálu

5.4.2021 | 0:16:03

Nancy Drew
89/100 - 11×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Alex Saxon (Ace), Anja Savcic (Odette Lamar), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew), Tunji Kasim (Ned Nickerson), Miles Villanueva (Owen Marvin), Riley Smith (Ryan Hudson)

Stav překladu

Epizoda S02E14: The Siege of the Unknown Specter

cz1%
Odhadované dokončení včera 23:59

Překlad: @JudyVolf, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

V seriálu bylo ve druhé řadě jednou z postav poukázáno na Stephena Kinga a jeho díla. Co to může znamenat pro budoucnost seriálu, se můžete dozvědět v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka