Nancy Drew
92/100 - 18×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

S02E16: The Purloined Keys

S02E16: The Purloined Keys

Ryan a Drew tým společně hledají způsob, jak svrhnout Everetta. Carson mezitím varuje Nancy.

sk
20.5.2021
410 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Everett je liška podšitá, takhle si se všemi pohrávat. Nancy se podařil husarský kousek :) .

7.3.2022 | 21:04:23
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Nancy se snažila patrat po tom co ji zadal Everett ale jeji prace se křižila s Ryanem a Nickem a musim řict že jsem nečekal že Everett zabije svoji ženu jen protože mu lhala a jinak jsem zvědav co se děje s Nancy protože ta fotka vypadala jako by se s ni něco dělo ale nemělo chybu jak unesla Everetta přimo v limuzině.

redaktor
10.12.2021 | 18:27:51

Nepřehlédněte

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Na konci března jsme vám oznámili, že seriál se dočká čtvrté řady. Včera jsme dostali ze stanice CW informaci, že seriál po čtvrté řadě skončí. Taková informace se dala očekávat, protože stanice CW začíná s novou politikou levnějšího vysílání a tudíž ukončuje svoje dlouholeté seriály.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama