Nancy Drew
91/100 - 16×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

Nancy Drew

Nancy Drew

Nadějná, mladistvá detektivka, která ráda řeší záhady a je podezřelá ve smrti Tifanny Hudson.

Sezóny 2
2019 -

Nancy Drew je brilantní, mladistvá detektivka, která za svou podstatu považuje řešení případů, které se odehrávají v jejím rodném městě Horseshoe Bay. Její plány jít na vysokou školu zhatí smrt její matky, a tak po truchlení se po střední škole rozhodne pracovat jako číšnice v Drápu, dokud neuplyne rok, aby znovu mohla podat přihlášku. Tajně spí s Nedem Nickersonem, který je společně s ní, George Fan, Bess Marvin a Acem podezřelí z vraždy prominentky Tifanny Hudson. Nancy se tak musí pokusit vyřešit nejen její vraždu, ale zároveň se pustit i do 20 let odloženého případu vraždy Lucy Sable, která podle místních straší ve městě a zdá se, že je spjata s rodinou Nancy víc, než si Nancy myslí.

Kennedy McMann jako Nancy Drew. Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Ransom Of The Forsaken Soul

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @ewisek, @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Finále druhé série otevřelo dveře pro potenciální milostný trojúhelník mezi dvěma hlavními a jednou vedlejší postavou. Jak se k tomu vyjádřily tvůrkyně seriálu? Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z finále.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama