Nancy Drew
91/100 - 16×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

Grant

Grant

Nový kuchař v Drápu.

Sezóny 1
2021 - 2021

Grantova matka, Helen Davis, byla svědkem zločinu v rámci skupiny Holt a byla informátorkou jejich trestné činnosti. Byla umístěna do ochrany svědků, přičemž státní agent pověřený dohledem nad ní byl seržant Thom z Horseshoe Bay v Maine. Navzdory jeho manželství měli poměr a počali spolu dítě, syna jménem Grant. Thom se vrátil domů, ale Helen mu neřekla o svém těhotenství. V pozdějších letech 2010 se Grantův mladší nevlastní bratr Ace stal zkušeným hackerem. Ace se naboural do vládní databáze a zjistil, že potenciálně měl nevlastního bratra.

Shannon Kook jako Grant. Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S04E01: The Dilemma of the Lover’s Curse

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @ewisek, @JudyVolf, @Zira
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Finále druhé série otevřelo dveře pro potenciální milostný trojúhelník mezi dvěma hlavními a jednou vedlejší postavou. Jak se k tomu vyjádřily tvůrkyně seriálu? Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z finále.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama