Nancy Drew Lucy Sable

Lucy Sable

Lucy Sable

Nechvalně známá Královna Moří, která se později stala strašícím duchem v Horseshoe Bay.

Sezóny 1
2019 - 2020

Lucy se v pubertě ukázala jako laskavá a krásná dívka. Starala se dříve o svou nejlepší kamarádku Karen Hart a Ryana Hudsona, jejího přítele. Její duševní zdraví hodně utrpělo poté, co Ryanovi rodiče šířili pověsti o ní a Patrice ztratila práci v Drápu, za což vinila právě Lucy. Kvůli tomu, že se Lucy stáhla, ji Karen tajně přihlásila do soutěže The Sea Queen Pageant, kterou Lucy později vyhrála. To jen ovšem zvýšilo šikanu, která k ní byla směřována. V jejím zlomovém bodě se Lucy rozhodla, že i přes těhotenství si vezme vlastní život. Ukradla steakový nůž u Drewových, aby se zabila, ale zápasila s tou myšlenkou.

Po vyhrožování od jeho otce se opravdu rozhodla svůj život ukončit. Proto dorazila na útesy, kde měla Lucy předčasný porod a zavolala jedinou osobu, které věřila – Kate. Kvůli své hysterii těsně před smrtí Carson později řekl Nancy, že si není jistý, jestli Lucy sklouzla, nebo skočila, když s Kate na okamžik odtrhli oči od Lucy. Ať už však byla její smrt jakákoli, Lucy si tohle trauma v sobě nesla až do svého posmrtného života, což mělo za následek její uvěznění v Horseshoe Bay.


Lizzie Boys jako Lucy Sable. Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E07: The Gambit Of The Tangled Souls

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @ewisek, @JudyVolf, @annePel
Korekce: @annePel

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Kdo je ve skutečnosti Ace?

Kdo je ve skutečnosti Ace?

Pátá epizoda, kterou jsme mohli vidět před dvěma týdny, nám nabídla zakončení první série v dokončení boji proti Aglaece. Boj s Aglaecou nebylo ovšem jediné, o čem začali fanoušci spekulovat. V následujícím článku si rozebereme, co tato epizoda znamenala pro postavu Ace.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka