Nancy Drew Lucy Sable

Lucy Sable

Lucy Sable

Nechvalně známá Královna Moří, která se později stala strašícím duchem v Horseshoe Bay.

Sezóny 1
2019 - 2020

Lucy se v pubertě ukázala jako laskavá a krásná dívka. Starala se dříve o svou nejlepší kamarádku Karen Hart a Ryana Hudsona, jejího přítele. Její duševní zdraví hodně utrpělo poté, co Ryanovi rodiče šířili pověsti o ní a Patrice ztratila práci v Drápu, za což vinila právě Lucy. Kvůli tomu, že se Lucy stáhla, ji Karen tajně přihlásila do soutěže The Sea Queen Pageant, kterou Lucy později vyhrála. To jen ovšem zvýšilo šikanu, která k ní byla směřována. V jejím zlomovém bodě se Lucy rozhodla, že i přes těhotenství si vezme vlastní život. Ukradla steakový nůž u Drewových, aby se zabila, ale zápasila s tou myšlenkou.

Po vyhrožování od jeho otce se opravdu rozhodla svůj život ukončit. Proto dorazila na útesy, kde měla Lucy předčasný porod a zavolala jedinou osobu, které věřila – Kate. Kvůli své hysterii těsně před smrtí Carson později řekl Nancy, že si není jistý, jestli Lucy sklouzla, nebo skočila, když s Kate na okamžik odtrhli oči od Lucy. Ať už však byla její smrt jakákoli, Lucy si tohle trauma v sobě nesla až do svého posmrtného života, což mělo za následek její uvěznění v Horseshoe Bay.


Lizzie Boys jako Lucy Sable. Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E12: The Trail of the Missing Witness

cz1%

Překlad: @JudyVolf, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

Reference na Stephena Kinga značí, kam se bude seriál do budoucna ubírat

V seriálu bylo ve druhé řadě jednou z postav poukázáno na Stephena Kinga a jeho díla. Co to může znamenat pro budoucnost seriálu, se můžete dozvědět v následujícím článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka