Nancy Drew
92/100 - 18×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

Lucy Sable

Lucy Sable

Nechvalně známá Královna Moří, která se později stala strašícím duchem v Horseshoe Bay.

Sezóny 1
2019 - 2020

Lucy se v pubertě ukázala jako laskavá a krásná dívka. Starala se dříve o svou nejlepší kamarádku Karen Hart a Ryana Hudsona, jejího přítele. Její duševní zdraví hodně utrpělo poté, co Ryanovi rodiče šířili pověsti o ní a Patrice ztratila práci v Drápu, za což vinila právě Lucy. Kvůli tomu, že se Lucy stáhla, ji Karen tajně přihlásila do soutěže The Sea Queen Pageant, kterou Lucy později vyhrála. To jen ovšem zvýšilo šikanu, která k ní byla směřována. V jejím zlomovém bodě se Lucy rozhodla, že i přes těhotenství si vezme vlastní život. Ukradla steakový nůž u Drewových, aby se zabila, ale zápasila s tou myšlenkou.

Po vyhrožování od jeho otce se opravdu rozhodla svůj život ukončit. Proto dorazila na útesy, kde měla Lucy předčasný porod a zavolala jedinou osobu, které věřila – Kate. Kvůli své hysterii těsně před smrtí Carson později řekl Nancy, že si není jistý, jestli Lucy sklouzla, nebo skočila, když s Kate na okamžik odtrhli oči od Lucy. Ať už však byla její smrt jakákoli, Lucy si tohle trauma v sobě nesla až do svého posmrtného života, což mělo za následek její uvěznění v Horseshoe Bay.

Lizzie Boys jako Lucy Sable. Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Na konci března jsme vám oznámili, že seriál se dočká čtvrté řady. Včera jsme dostali ze stanice CW informaci, že seriál po čtvrté řadě skončí. Taková informace se dala očekávat, protože stanice CW začíná s novou politikou levnějšího vysílání a tudíž ukončuje svoje dlouholeté seriály.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama