Nancy Drew
92/100 - 18×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

Karen Hart

Karen Hart

Detektiv a přítelkyně otce Nancy, Carsona.

Sezóny 1
2019 - 2020

Karen je kamarádka rodiny Drewových a byla blízkou kamarádkou Nancyiny matky, Katherine Drew. Po smrti Katherine se začala vídat s otcem Nancy, Carsonem, a jejich vztah utajovali přede všemi, hlavně před Nancy.

Jako detektivka, Karen a šerif McGinnis vyslýchají Nancy a ostatní ohledně smrti Tifanny Hudson, která byla zavražděna neznámým pachatelem. Když se Nancy vloupá do Ryanova domu a zanechá poblíž svoji čepici, Karen ji chrání a sebere ji, aby ji tam nikdo nenašel. Poté jde za Carsonem, aby mu o Nancyině činu řekla, ti dva se políbí a Nancy je nachytá, čímž je tajemství o jejich poměru odhaleno.

Alvina August jako Karen Hart. Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Na konci března jsme vám oznámili, že seriál se dočká čtvrté řady. Včera jsme dostali ze stanice CW informaci, že seriál po čtvrté řadě skončí. Taková informace se dala očekávat, protože stanice CW začíná s novou politikou levnějšího vysílání a tudíž ukončuje svoje dlouholeté seriály.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama