Nancy Drew
91/100 - 16×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

S02E15: The Celestial Visitor

S02E15: The Celestial Visitor

Když se v Drápu začnou dít problémy, objeví se nápadný cizinec, který hledá Nancy. Jedný se o miliardáře Toma Swifta. Mezitím má Ace problémy s tím, jak Nancy trvá na řešení věcí se Celií.

cz sk
13.5.2021
461 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Příběh už nebyl tak „fascinující“, ty sci-fi vychytávky to trochu zkazily.
Řeší se Tomova odlišnost, George s Nedem si postěžují, jak je ovlivňuje jejich vzhled, postavení ve společnosti/rodině. Je ale fajn, že to netrhá uši a je to decentní.

7.3.2022 | 13:53:27
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Tom přišel aby mu Nancy pomohla a musim řict že ta jeho technika je fakt dobra a ten jeho styl byl celkem dobry a bylo dobry jak Drew tym a Tom šli na misto Ikarianu a Bess se tam zcvokla a bojovala s mečem proti Aceovi a jsem zvědav jak se Nancy změni z Nancy Drew na Nancy Hudsonovou.

10.12.2021 | 17:03:31

Stav překladu

Epizoda S03E13: The Ransom Of The Forsaken Soul

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @ewisek, @Zira, @annePel
Korekce: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Nancy Drew

Nepřehlédněte

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Čeká nás ve třetí sérii milostný trojúhelník?

Finále druhé série otevřelo dveře pro potenciální milostný trojúhelník mezi dvěma hlavními a jednou vedlejší postavou. Jak se k tomu vyjádřily tvůrkyně seriálu? Upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery z finále.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama