Tom Swift
0/100 - 0×

Tom Swift

Tom Swift, miliardářský vynálezce, je po šokujícím zmizení svého otce vržen do světa sci-fi spiknutí a nevysvětlených jevů. Jde o spin-off seriálu Nancy Drew.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Tian Richards (Tom Swift), Ashleigh Murray (Zenzi Fullerton), Marquise Vilsón (Isaac Vega), LeVar Burton (Barclay), Albert Mwangi (Rowan), April Park Jones (Lorraine Swift), Donovin Miller (Lino Swift), Christopher B. Duncan (Barton Swift)

S01E10: ...And the Cost of Forgiveness

S01E10: ...And the Cost of Forgiveness

Zbývají hodiny do toho, než Tom musí vypustit záchranný dron, aby zachránil svého otce z vesmíru. Ale jeho plány jsou ohroženy antitechnologickým útokem na Black Engineering Conference Swift Enterprises – a následkem zjištění šokující zrady jeho otce během Tomova dětství. Tom bude nucen čelit svým nejhlubším emocionálním zraněním a jeho cesta přinese ohromující odhalení, které navždy změní jeho život.

sk
3.8.2022
240 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Celkem uspokojivé finále 1 série a bohužel i celého rasistckého seriálu vůči bílejm uvidíme jestli se někdy dočkáme pokračování nebo to skončí v propadlišti dějin zatím dávám sbohem seriálu Tom Swift

5.8.2022 | 17:13:35

Nepřehlédněte

Toma Swifta si zahraje Tian Richards

Toma Swifta si zahraje Tian Richards

Herec Tian Richards byl obsazen do role Toma Swifta, jenž se objeví v jedné z epizod druhé řady. Ta bude sloužit jako pilot pro potenciální spin-off, který má stanice CW v plánu. O čem epizoda bude pojednávat a kdo je postava Tom Swift?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama