Travelers (Cestovatelé časem)
92/100 - 71×

Travelers(Cestovatelé časem)

O sto let vzdálené budoucnosti objevují lidé způsob, jak poslat vědomosti zpět časem přímo k lidem žijícím ve 21. století. Tito cestují přebírají životy náhodných lidí a pracují jako tým, aby zachránili lidstvo před strašlivou budoucností.

Kanada | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Showcase, Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Krimi, Sci-fi
hrají
Eric McCormack (Grant MacLaren), Nesta Cooper (Carly Shannon), Stephen Lobo (Wakefield),

Protokoly aneb šest pravidel každého cestovatele

Protokoly aneb šest pravidel každého cestovatele

V seriálu je často odkazováno na Protokoly, které musí všichni cestovatelé dodržovat. Víme, že v případě našeho týmu tomu tak vždy nebylo a přesto je prozatím nestihl krutý osud Ředitele. V článku najdete přehled všech protokolů pro objasnění, jaké že to pravidlo bylo vůbec porušeno.

5 0
13.11.2017

Protokol 1

Mise vždy na prvním místě.

Všechny ostatní aktivity dáš na vedlejší kolej. Mise je pro tebe nejdůležitější a vykonáváš ji prioritně. Záleží pouze na cíli mise a cokoli děláš, musí nějakým způsobem tento cíl naplňovat.

Protokol 2

Nikdy neodhal svoji identitu.

Tento protokol se dělí na dvě části:

  1. Nenazývej ostatní Cestovatele jejich skutečným jménem a řiď se heslem: „Nechej budoucnost v minulosti“.
  2. Nevyužívej své znalosti z budoucnosti pro svůj osobní užitek.

I kdyby lidé kolem tebe zjistili, že je s tebou něco v nepořádku, nesmíš za žádných okolností říct, kdo opravdu jsi. Sebeovládání je klíčové pro roli Cestovatele. Mysli na to, že už nejsi tím, kým jsi byl v budoucnosti. Musíš plně převzít identitu hostitele a svůj tým znáš výhradně pod jejich novými identitami. Vědomosti a znalosti z budoucna je pro dobro mise a tvých spolu-cestovatelů, ne pro tvůj vlastní pokrok.

Protokol 3

Neber život a nezachraňuj život, pokud to není nařízeno. Do ničeho se nepleť. 

Kvůli tomu tady nejsi. Změna minulosti může nepředstavitelným způsobem ovlivnit budoucnost a jediné povolené změny jsou pouze pro úspěch mise. Nevystavuj se do situace, kde musíš vzít nebo zachránit život. Životy ostatních nejsou tvým problémem, tak se do toho nepleť.

Protokol 4

Nereprodukuj se.

Tímto může dojít k zásahu do mise a také k velkým změnám minulosti, které nebyly povoleny. Zdržuj se vytváření vztahů, které by k tomu mohly vést. Zbytečně věci nekomplikuj.

Protokol 5

Při ztrátě směru a cíle, žij život hostitele. 

Udržování života hostitele znamená udržet při životě pro další mise sebe samého. Dbej na své zdraví a vyhýbej se situacím, které můžou hostitele ohrozit. Zemře hostitel, zemřeš i ty. Byl jsi zde vyslán z nějakého důvodu, proto vždy pamatuj: „Mise tě potřebuje!“.

Protokol 6

Nekontaktuj jiné cestovatele a nevyužívej vnitřní webovou komunikaci s výjimkou mimořádných událostí. 

Tvůj tým je jediná skupina cestovatelů, se kterou bys měl být ve spojení. Sdílíte svoji misi, ostatní mají zase své mise. Nepotřebuješ se s nikým spojovat a měl by ses od toho za každou cenu zdržovat. Mimořádné či extrémní situace mohou tomuto pravidlu dát výjimku, ale musí se jednat o skutečně naléhavou potřebu.

Foto: Showcase

Diskuze /2

Kasom

Dobrý, dík za článek. No docela ty protokoly tak uplne nedodržují, hlavně ten poslední porušují opakovaně.

#2 Spider89
14.11.2017 | 17:30:41
Spider89

#1 Kasom: Jo jo, máš pravdu, moc to nedodržují a nejde určitě právě jen o ten šestý… viz MacLaren a jeho „manželka“ v očekávání – Protokol 4. Když se tak na to dívám, tak asi kromě druhého (i když i tady by se o tom dalo polemizovat) už porušili všechny… jsem zvědavý, jak dlouho jim to bude Ředitel tolerovat…

14.11.2017 | 20:12:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů