TRON: Uprising (TRON: Povstání)
92/100 - 15×

TRON: Uprising(TRON: Povstání)

Série zasazená do časového období mezi filmy Tron a Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy počítačový svět Síť poznal. Postupně se stává vůdcem revolty proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney XD | 30 minut
žánr
Akční, Animovaný, Sci-fi
hrají
Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Emmanuelle Chriqui (Paige), Mandy Moore (Mara), Nate Corddry (Zed), Reginald VelJohnson (Able), Lance Henriksen (Generál Tesler), Fred Tatasciore (Clu 2)

Pavel

Pavel

Podplukovník generála Teslera, který se chce dostat v žebříčku ještě výš.

Sezóny 1
2012 - 2013

Pavel, stejně jako Paige, byl přítomen při Tesslerově převzetí města Argon. Věci šly dobře, dokud se mladý odpadlík Beck nevzbouřil proti Cluovým pravidlům, neusekl hlavu jeho soše a nezačal revoluci. Tessler objednal Pavla a čtyři rozpoznávače, aby začali hledat odpadlíka, který (jak si mysleli) unikl do Outlands. Tam však neobjevili nic. Později, když Beck a program Cutler bojovali v diskových Hrách a porazili všechny nepřátele, Generál usoudil, že jsou „příliš dobří“. Pavel navrhl, aby Beck a Cutler bojovali proti sobě na život a na smrt.

Pavel je netečný a chladný s výjimkou okamžiků, kdy se snaží potěšit Generála. Narozdíl od Paige nemá žádné výčitky, když ničí programy či jejich budoucnost. Pavel se považuje za lepšího než Paige, i když má stejnou hodnost jako ona.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama