TRON: Uprising (TRON: Povstání)
92/100 - 15×

TRON: Uprising(TRON: Povstání)

Série zasazená do časového období mezi filmy Tron a Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy počítačový svět Síť poznal. Postupně se stává vůdcem revolty proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney XD | 30 minut
žánr
Akční, Animovaný, Sci-fi
hrají
Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Mandy Moore (Mara), Lance Henriksen (Generál Tesler), Fred Tatasciore (Clu 2)


Pavel

Pavel
Sezóny 1
2012 - 2013

Pavel, stejně jako Paige, byl přítomen při Tesslerově převzetí města Argon. Věci šly dobře, dokud se mladý odpadlík Beck nevzbouřil proti Cluovým pravidlům, neusekl hlavu jeho soše a nezačal revoluci. Tessler objednal Pavla a čtyři rozpoznávače, aby začali hledat odpadlíka, který (jak si mysleli) unikl do Outlands. Tam však neobjevili nic. Později, když Beck a program Cutler bojovali v diskových Hrách a porazili všechny nepřátele, Generál usoudil, že jsou „příliš dobří“. Pavel navrhl, aby Beck a Cutler bojovali proti sobě na život a na smrt.

Pavel je netečný a chladný s výjimkou okamžiků, kdy se snaží potěšit Generála. Narozdíl od Paige nemá žádné výčitky, když ničí programy či jejich budoucnost. Pavel se považuje za lepšího než Paige, i když má stejnou hodnost jako ona.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama