Tyrant (Tyran) Jak to bude s Emmou?

Jak to bude s Emmou?

Jak to bude s Emmou?

Po druhé epizodě se vybízí otázka, jak tvůrci naloží s osudem Emmy? Odpověď naznačuje jeden z popisů epizody.


4 0
20.7.2016

Celá třetí řada je ještě před námi, ale už teď máme o dvě postavy méně a třetí v ohrožení. Tvůrci se s tím letos rozhodně nepářou a zabijí postavy jako na běžícím páse.

Svůj život má teď na vážkách i Emma, tedy dcera hlavní postavy. Jak s ní tvůrci naloží? Možná to někoho překvapí, ale tvůrci se rozhodli nechat Emmu umřít, což vyzrazuje popis pro sedmou epizodu třetí řady – Bedfellows, který říká:


Barry je pronásledován smrtí Emmy a neschopností zabít Ihaba a všechny své spojence od sebe odhání a to včetně Daliyah. Leila na protest opouští vládu a utváří nečekané spojenectví. Cogswell učiní radikální krok vůči vyděrači. Ihab vytváří spojenectví s Mahdiyanou, zatímco Kalifát střádá plány, jak vtrhne do Abuddinu.

Tato událost by mohla představovat zlomový bod v přerodu Barryho v plnokrevného diktátora, který se nebojí pro své vlastní potřeby i zabíjet. Bude vám Emma chybět?

Diskuze /3

lukascoolarik

To se dalo čekat. Emma toho moc nepředvedla, takže mi nějak extra chybět nebude, naopak si myslím, že její smrt zápletce jedině pomůže a jsem zvědav, co to s Barrym udělá.

webmaster
20.7.2016 | 19:21:11
Romix01

Se mi do té třetí řady moc nechce, protože si ale vůůůbec nepamatuji, co se dělo v předchozích sériích, hodilo by se nějaké shrnutí děje.. a nebo to holt někdy zapnu od začátku, protože mám úplný výpadek a připadá mi to, jak kdybych ten seriál ani nikdy neviděl :D

20.7.2016 | 19:35:00
1Bobesh1

Konecne pro ni nasli vhodny ucel. Alespon to poradne zamicha kartami…

admin
20.7.2016 | 22:31:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Sledujte si nás