Walker: Independence
80/100 - 3×

Walker: Independence

Prequel k seriálu Walker, který se odehrává na konci 19. století. Sledujeme v něm Abby Walkerovou, movitou ženu z Bostonu, jejíž manžel je během cesty na Západ zabit před jejíma očima. Abby se vydává na cestu pomsty a setkává se s milým darebákem Hoytem Rawlinsem, který hledá své poslání. Putování zavede Abby a Hoyta do texaského města Independence, kde se setkávají s rozmanitými obyvateli, kteří prchají před svými vlastními komplikovanými minulostmi a jdou si za svými sny.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Western
hrají
Katherine McNamara (Abigail Walker), Matt Barr (Hoyt Rawlins), Justin Johnson Cortez (Calian), Greg Hovanessian (Tom Davidson), Philemon Chambers (Augustus), Katie Findlay (Kate Carver), Lawrence Kao (Kai Sung), Gabriela Quezada (Lucia Reyes)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Pilot

  S01E01: Pilot

  V pozdním 19. století se movitá Bostoňanka Abby Collinsová vydává se svým manželem Liamem na cestu na západ, když vtom je její manžel zabit před jejíma očima. Po setkání se zvídavým apačským stopařem Calianem přijíždí Abby do texaského městečka Independence, kde se setkává s rozmanitými obyvateli, kteří prchají před svými vlastními minulostmi, jdou si za svými sny a drží svá vlastní tajemství. Jedním z nich je osobitá burleskní tanečnice Kate Carverová, která se až moc zajímá o Abbyin původ, či oduševnělý čínský imigrant Kai, který provozuje restauraci a prádelnu a bez postranních úmyslů nabízí Abby své přátelství. Abby také narazí na darebného zloděje a šejdíře Hoyta Rawlinse, jenž má srdce ze zlata a který má Abby v hledáčku, dokud ona situaci neobrátí proti němu. V touze po spravedlnosti za svého manžela se Abby setkává se šlechetným independentským zástupcem šerifa Augustem a jeho šéfem šerifem Tomem Davidsonem, o němž je přesvědčená, že je velice zlým mužem. Abby a Hoyt se brzo ocitají na stejné straně a oba se snaží odhalit pravdu o tom, kdo zabil Abbyina manžela a zavazují se k tomu, že zachrání Independence, vzkvétající pohraniční město, kde nic není takové, jak se jeví.

  6.10.2022
  42 minut
 • S01E02: Home to a Stranger

  S01E02: Home to a Stranger

  K Abby se připojují neomalený psanec Hoyt a apačský průzkumník Calian, aby s ní navštívili tragické místo, kde zanikl její život, a objevili tam stopy k odhalení chladnokrevného vraha, jenž se ukrývá ve městě. Mezitím jsou nový šerif města Tom Davidson a jeho zástupce Augustus odhodláni vypátrat záhadného muže, který je zodpovědný za nedávnou loupež banky. Kate škádlí Hagana k tomu, aby udělal správnou věc a Lucia nalézá v Kaiovi nového přítele a zjišťuje, jaký má překvapivý talent. Když se Abby naposledy loučí se svým starým životem a tím, co mohlo být, přijme nový začátek v Independence a společně s Calianem a Hoytem vymyslí plán, jak postavit skutečného nepřítele před spravedlnost. Ale jak daleko je schopná zajít?

  13.10.2022
  42 minut
 • S01E03: Blood & Whiskey

  S01E03: Blood & Whiskey

  Abby stojí před výzvou a chytře nachází příležitost, jak podkopat šerifa. Hoyta už unavuje hrát v očích Luciiny rodiny druhé housle Calianovi, avšak musejí spolupracovat, aby odrazili skupinku banditů. Ale Calianova snaha pomoci může mít neblahý vliv na jeho postavení v kmeni. Kate se neúprosně snaží dopídit informací o Abby, Kai opět dokazuje svou nedocenitelnost a Gus se vypořádává s traumatem, které přináší nošení odznaku.

  20.10.2022
  42 minut
 • S01E04: Pax Romana

  S01E04: Pax Romana

  Abby a Hoyt se dohodnou, že pro Toma Davidsona udělají zdánlivě všední pochůzky, které nakonec ukážou, jak daleko Davidsonův vliv sahá. Kate využívá každoročních slavností k Dni zakladatelů, aby rozvrátila rovnováhu sil ve městě, zatímco Kaie navštíví někdo nečekaný z jeho minulosti. Lucia s Calianem si mezitím vzájemně pomáhají při nátlaku svých rodin.

  27.10.2022
  43 minut
 • S01E05: Friend of the Devil

  S01E05: Friend of the Devil

  Když do města přijede jeho starý známý, ocitá se Tom Davidson v nemožné pozici, když chce od něj tento bývalý zločinec pomoc a zároveň se musí držet své role nového šerifa města. Přátelství Abby a Kate prochází zkouškou, když Abby čelí nepříjemným otázkám o svém zesnulém manželovi. Gus a Calian se společně vydávají po nové stopě, která souvisí s vraždou Abbyina manžela.

  3.11.2022
  41 minut
 • S01E06: Random Acts

  S01E06: Random Acts

  Vyvstává čím dál více otázek a Abby se ponoří do minulosti svého manžela, zatímco Gus s Calianem následují svůj instinkt, který je zavede k vyslýchání bývalého mentora a k obvinění Caliana z hanebného zločinu. Ve městě Tom uspořádá navzdory Kateiným protestům zápasnický večer, aby udělal dojem na železničáře. Hoyt pomáhá Reyesovým a Kai ukazuje, že ví, jak rozdávat rány.

  10.11.2022
  42 minut
 • S01E07: The Owl and the Arrow

  S01E07: The Owl and the Arrow

  Abby se potýká s nemilosrdným příhraničním soudním systémem a svými komplikovanými pocity vůči Tomu Davidsonovi, zatímco se ponořuje do obhajoby případu s následky života či smrti. Calian čelí bolestivým vzpomínkám, aby se zbavil pocitu viny a Gus poměřuje přátelství a svůj odznak. Hoyt s Lucií se musejí vyrovnat s nesmírnou ztrátou a Kate stane před volbu, poté co odhalí korupci na nečekaném místě.

  17.11.2022
  42 minut
 • S01E08: The Death of Mary Collins

  S01E08: The Death of Mary Collins

  Abbyina tajná totožnost je v ohrožení, když do města dorazí odcizený člen její rodiny a žádá Toma o pomoc s nalezením pohřešované manželky Liama Collinse. Neklidný Hoyt se vrací ke svým psaneckým kořenům, Kai přemítá nad budoucností, jelikož jej začíná jeho minulost dohánět, a Calian obdrží důrazné varování od tajuplné ženy, které jej může zavést zpátky do Independence.

  12.1.2023
  42 minut
 • S01E09: Strange Bedfellows

  S01E09: Strange Bedfellows

  Ke zděšení svých přátel začíná Abby zpochybňovat vše, co považovala za pravdivé. Kai se domnívá, že spatřil ducha, když se v Independence objevila osoba z jeho minulosti, kvůli čemuž je Kate podezřívavá. Gus, Hoyt a Kate spolupracují, aby Kaiovi pomohli, což vede k tomu, že Gus učiní krok, který nikdo nepředvídal.

  19.1.2023
  42 minut
 • S01E10: All In

  S01E10: All In

  Zatímco se na Independence přihnala písečná bouře, Abby a Tom zoufale hledají nějaký úkryt. Gus získal stopu, která nejspíš může pomoci Calianovi. Kate, Hoyt a Lucia spolupracují, ale věci se nevyvíjejí dle plánu. Kate naráží na něco nečekaného, kvůli čemuž začne pochybovat úplně o všem.

  26.1.2023
  42 minut
 • S01E11: The Pittsburgh Windmill

  S01E11: The Pittsburgh Windmill

  Abby předkládá plán, jak přesměrovat železnici z území Calianova kmene. Tom se pokouší dostat svého bratra, avšak situace se obrací proti němu. Kate a Kai se potýkají se svým pochroumaným přátelstvím, zatímco Gus je nadále přesvědčen, že má Tom něco za lubem.

  16.2.2023
  42 minut
 • S01E12: How We Got Here

  S01E12: How We Got Here

  Skrze sérii dopisů, které píše Gus své zesnulé manželce, jsou odhaleny příběhy o počátcích Abby, Hoyta, Kate, Kaie, Caliana a Toma a stejně tak i role, jakou každý z nich sehrává v údělu druhých.

  23.2.2023
  42 minut
 • S01E13: Let Him Hang

  S01E13: Let Him Hang

  Zatímco Gus bojuje o život, Abby, Hoyt, Kate a Calian se nezastaví před ničím, aby odhalili Tomovu pravou náturu a jednou provždy ukončili vládu Davidsonových nad Independence.

  2.3.2023
  42 minut

Stav titulků

Epizoda S01E08: The Death of Mary Collins

cz55%

Překlad: @tominotomino a @bloody_maniac.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Jak přišli Walkerovi ke svému jménu?

Jak přišli Walkerovi ke svému jménu?

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, jak započal rod Walkerových a jaký původ má jejich příjmení, odpovědi jste se dočkali v prvním díle Walker: Independence, v němž byl představen úplně první Walker.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama