Weeds (Tráva)
82/100 - 52×

Weeds(Tráva)

Nancy Botwinová je obyčejná matka v domácnosti. Ovšem jen doby, než její manžel nečekaně zemře. Nancy zůstane sama bez příjmu a se dvěma syny. Pustí se tedy do hodně riskantního podnikání – pěstování a prodeje marihuany. Komediálně laděný seriál v hlavní roli s Mary-Louise Parker.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | ABC, Showtime, HBO 2 | 28 minut
žánr
Dobrodružný, Komedie, Romantický
hrají
Justin Kirk (Andy Botwin), Elizabeth Perkins (Celia Hodes), Mary-Louise Parker (Nancy Botwin), Hunter Parrish (Silas Botwin)

S08E13: It´s Time (Part 2)

S08E13: It´s Time (Part 2)
sk
16.9.2012
860 000
28 minut

O pár let později: Stevi slaví Bar micva. Na náštěvu přijedou snad všichni. Silas s Megan a jejich dcerou. Guru Doug se svým sborem. Shane s Mitchem. Staří přátelé – Dean Hodes, Tim Scottson, Marvin, Lupita, Guillermo García Gómez, Conrad Shepard.

Všechno se změnilo: Jill žije v Indii. Isabel Hodesová se stala chlapcem. Andy si otevřel restauraci, žije šťastný v Ren Mar a má tříletou dceru. Doug se udobří se svým sinem Joshem. Dean Hodes žije na lodi. Stevie odchází na internátní školu.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
suxess

Říkal jsem si, že zasazení posledního dvojdílu do budoucnosti je strašlivá volba. Ale když jsem viděl, jak se (zejména s Nancy) věci v budoucnu mají, finále se mi opravdu líbilo.

30.9.2012 | 11:37:06

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Filtr seriálů
Reklama