Weeds (Tráva)
82/100 - 52×

Weeds(Tráva)

Nancy Botwinová je obyčejná matka v domácnosti. Ovšem jen doby, než její manžel nečekaně zemře. Nancy zůstane sama bez příjmu a se dvěma syny. Pustí se tedy do hodně riskantního podnikání – pěstování a prodeje marihuany. Komediálně laděný seriál v hlavní roli s Mary-Louise Parker.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | ABC, Showtime, HBO 2 | 28 minut
žánr
Dobrodružný, Komedie, Romantický
hrají
Justin Kirk (Andy Botwin), Elizabeth Perkins (Celia Hodes), Mary-Louise Parker (Nancy Botwin), Hunter Parrish (Silas Botwin)

Nancy Botwin

Nancy Botwin

S touhle mamkou si není radno zahrávat. Nancy Botwinová je prostě jiná liga. Při své cestě zjišťuje, že nikde není tráva zelenější. Teď čeká dítě s vlivným politikem a nebezpečným drogovým bossem. Jak z toho ven? Jedna věc je jistá: Ať jde kamkoliv, trable si ji vždycky najdou…

Foto: ABC, Showtime, HBO 2

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

Číslo jedna, jasnej tahák. Po většinu sérií bych se k nižšímu hodnocení ani neumyslel, ale jak tekl čas a epizody s ním, začalo to přetejkat reálnou mez. Všechno se u ní stále opakuje. Mění se jen prostředí a je mi líto, že jsme neviděli nějakej zajímavější, progresivnější vývoj postavy.

6.8.2016 | 22:37:16
Radog

Pro mě nepochopitelná postava a možná i kvůli tomu nevěřím herečce její výkon.

8.10.2011 | 20:39:14
MichalStanek

sexy!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30.9.2011 | 15:16:12

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama