Young & Hungry (Mladí a hladoví)
93/100 - 148×

Young & Hungry(Mladí a hladoví)

Mladý a bohatý podnikatel Josh si do své soukromé kuchyně najme mladou střeštěnou kuchařku Gabi. Nová šéfkuchařka si chce práci samozřejmě udržet, a proto se snaží ze všech sil, aby Joshovi a jeho asistentovi Elliotovi její jídlo co nejvíc chutnalo. Elliotovi se však Gabi nelíbí a raději by si přál, aby si Josh najal zkušeného šéfkuchaře. Seriál produkuje Ashley Tisdale.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform, ABC Family | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Emily Osment (Gabi Diamond), Aimee Carrero (Sofia Rodriguez), Kym Whitley (Yolanda), Bryan Safi (Alan), Ashley Tisdale (Logan Rawlings), Mallory Jansen (Caroline), Jayson Blair (Jake Kaminski), Cheryl Hines (Kathy Walker), Jerry O'Connell (Nick Diamond), Betty White (Paní Wilsonová)

Hořkosladký konec

Hořkosladký konec

Poslední díl celého seriálu je odvysílán, ale je tu jeden malý háček, a proto jsme si pro vás připravili článek, kde to celé uvedeme na pravou míru.

9 1
27.7.2018

Ano je to tak, seriál je oficiálně ukončen. Na internetu se ale objevila zpráva, že se tvůrci seriálu rozhodli natočit film, který celému seriálu dá ten správný konec, na který všichni čekáme.

I když se ze začátku zdálo, že zpráva o filmu je falešná, tak tvůrci seriálu potvrdili, že uvažují o natočení filmu. Otázkou ale stejně zůstává, kdy se onoho filmu vlastně dočkáme. Tvůrci jenom prozradili, že se film chystá. Takže není úplně jasné, jestli se ho vůbec dočkáme.

(Foto: Freeform)

Nyní se ovšem dostáváme k otázce – proč seriál skončil tak otevřeně? Podle představitelky Gabi (Emily Osment) se automaticky počítalo, že seriál bude prodloužen a dostane šestou sérii. To se ale bohužel nestalo a tvůrci proto museli použít materiál, který již natočili. Dále Osment utvrdila fanoušky v tom, že se uvažuje o natočení filmu, kde bychom se dozvěděli, jestli se Josh s Gabi opravdu vezmou a přestěhují do Seattlu.

Pokud by film opravdu vznikl, je již nyní jisté, že by se v něm objevily všechny postavy a pod křídla by si ho vzali tvůrci seriálu. Takže dobrou zprávou zůstává, že by i film byl natočen ve stejném duchu jako seriál a my bychom si jej mohli užít bez jakýchkoliv větších změn.

Součástí tohoto článku je i video, které je sice upoutávkou na poslední epizodu, ale může nám posloužit i jako rekapitulace celých pěti řad seriálu.

Jak se vám líbilo finále seriálu? Myslíte si, že film bude opravdu natočen, nebo z celého projektu nakonec sejde? Podělte se s námi v komentářích, jak to vidíte vy.

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

vas57

Už o páté sezoně se mluvilo jako o poslední,tak s tím měli tvůrci více počítat,a ten film?To je asi jenom zbožné přání…

27.7.2018 | 22:28:28
Fiume

Aspoň o to usilují :) A i kdyby to nevyšlo, z toho konce se to dá hezky domyslet :) A ještě chci poděkovat všem, kteří překládali, starali se o fan stránku a jinak přispívali celé roky v průběhu seriálu,,, díky moc lidi :*

27.7.2018 | 23:25:55
annakohoutova

opravdu nemam rada otevrene konce serialu a tento konec me zklamal stejne jako konec serialu 2 socky :/

28.7.2018 | 0:39:51
ksanzi10

som za film, nejaký krásny koniec pre Sofiu a nádhernú svadbu pre Gabi

28.7.2018 | 16:18:57
Zira

Bohužel se ukázalo, že film nakonec nebude :( Emily Osment, představitelka Gabby, to potvrdila na svém twitteru :(

webmaster
21.9.2018 | 1:32:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů