Supergirl Metallo, Livewire, Maxwell Lord ve zbytku sezóny? Je to možné

Metallo, Livewire, Maxwell Lord ve zbytku sezóny? Je to možné

Metallo, Livewire, Maxwell Lord ve zbytku sezóny? Je to možné

První řada nám představila celou řadu vedlejších postav, které za záhadných okolností někam zmizely. Ve druhé polovině druhé řady se ale pár těchto charakterů vrátí. Stoprocentně se znovu objeví Livewire, Metallo a své poslední sbohem údajně neřekl ani Maxwell Lord a Silver Banshee.


18 0
31.12.2016

Ve druhé polovině druhé řady se setkáme opět se záporáky, které jsme poznali tuto a minulou řadu. Nejčerstvějším navrátilcem bude Metallo, kterého jsme mohli vidět v premiéře druhé řady (epizody The Adventures of Supergirl a The Last Children of Krypton). Metallo se má objevit nejméně v jedné epizodě a opět si ho zahraje herec Frederick Schmidt.

Další postava, která se určitě vrátí, je Leslie Willis, lépe známá pod přezdívkou Livewire, která šlehá ze svých rukou blesky. Tu jsme poprvé potkali v páté epizodě první řady, následně byla i jednou z hlavních záporaček v crossoveru s Flashem v díle Worlds Finest. Leslie si opět zahraje herečka Brit Morgan a má se objevit v jedné epizodě.


(Ano, tyto postavy můžeme vidět opět na scéně. Foto: CW)

Zatím není jasné, proč by se na scénu měla vrátit právě ona, ale proslýchá se, že se bude jednat o stejnou epizodu, ve které se objeví Cat Grant. S tou sice už definitivně nemůžeme počítat jako s hlavní postavou, ale Calista Flockhart se ještě v druhé půli sezóny objeví. A právě by to mohlo být společně s Livewire, která ji nesnáší.

Komu jsme ještě neřekli definitivní sbohem, je Lillian Luthor. I ta se vrátí. A pak tu ještě existuje šance pro dvě postavy, které jsme vídali pravidelně první sezónu, ale ve druhé řadě se po nich slehla zem. Je samozřejmě řeč o Maxwellu Lordovi v podání Petera Facinelliho a o Siobhan Smythe (Silver Banshee), kterou hraje Italia Ricci. Jejich návraty nejsou zatím stoprocentně potvrzené, ale nakonec by vše mohlo klapnout, aby se i tyto dvě postavy objevily.

Která postava z výše jmenovaných vám chyběla v seriálu nejvíce? A ze které máte největší radost, že se vrátí?

Diskuze /6

Stardos

Cat a Maxwell :)

31.12.2016 | 14:02:28
comiccrazy

Vím že to sem nepatří ale miluju seriál Smallville a chtěl bych se zeptat jestli mám dát šanci i Supergirl, je to Smallvillu aspoň trochu podobné? :)

#5 Dragon94
31.12.2016 | 16:18:57
veveCZ

Bože… nejvíc mi chyběl Maxwell a Cat… Jakože fakt hodně … :/

31.12.2016 | 18:14:02
maybesomeday

Maxxwel a Cat jednoznačně!!!

31.12.2016 | 22:57:16
Dragon94

#2 comiccrazy: Neřekl bych přímo podobné. Nejlepší bude, když tomu dáš šanci pár epizod a uvidíš sám.

1.1.2017 | 11:53:30
Lex Luthor

Maxwell Lord mi tam chybí nejvíce. S generálem Lanem by ted měl pracovat na novém projektu, energetické koule, kterou získali z Fort Razz.

1.1.2017 | 18:35:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E22: Nevertheless She Persisted

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Milenka, @Danyssimo a @sylek1

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL
…HDTV.X264-DIMENSION

Přečas na tuto verzi bude později: …WEB-DL.DD5.1.H264

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Vykrádá Supergirl Muže z oceli?

Vykrádá Supergirl Muže z oceli?

Před námi už jsou jen poslední dvě epizody druhé řady a závěr dvacáté epizody naznačil, v jakém duchu se oba díly ponesou. Dějová linka na první dobrou ale náramně připomíná události, které se staly ve filmu Muž z oceli. Vypůjčila si Supergirl tuto dějovou linku?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny