Supergirl Mon-El

Mon-El

Mon-El

Mimozemšťan z Daxamu, který ztroskotal na Zemi

Sezóny 1
2016 - 2016


Mon-El, nebo-li pravým jménem Lar Gand, je mimozemšťan z planety Daxam, který byl poslán záchranným modulem na Zem, když byl Krypton zničen. Daxam je sousedská planeta Kryptonu, která byla ovlivněna zničením Kryptonu. Mon-El dorazil na Zem záchranným modulem, hned po přistání ho našla Kara Danvers společně s J'onnem J'onzzem.

Společně ho odvezli do DEO, kde ho podrobili několika testům. Mon-El se následně probudil celý zděšený a uprchl z DEO zrovna v době, kdy do National City zamířila samotná prezidentka Spojených Států. Kara se na chvíli domnívala, že Mon-El stojí za atentáty na prezidentku, následně ale zjistila, že atentátník je zcela někdo jiný.


I když Krypton a Daxam nemají spolu nejvřelejší vztahy, Kara se snaží chovat k Mon-Elovi přátelsky. Rozhodne se ho proto cvičit a najít mu normální práci na Zemi. Země je nyní Mon-Elovým domovem, protože Daxam je již neobyvatelný poté, co byl Krypton zničen. Jedna planeta ovlivnila druhou. Mon-El se snažil poslat nouzový signál na svou planetu, poté mu Kara řekla pravdu o osudu jeho lidu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anndy

jedna z oblíbených postav, a ano může zato i herec, docela se mi líbí ta změna z fracka na hrdinu (něco jako Batman nebo Arrow :-D). s Karou jim to slušelo, možná to bylo i tou skutečnou jiskrou. Jen mi vadí, jak z něj občas udělali blbce, který poslouchá Karu jak pejsek. škoda, že neměl víc prostoru

7.6.2017 | 19:31:42
ian164

Hrozně mi tahle postava vadí, poslední dobou je tam i uplně zbytečná. Chris Wood je super, ale asi ho prostě musim vidět jako záporáka, protože v TVD byl pro mě v top postavách. Když je prostě postava hajzl, je to víc sexy <3 :D Je mi líto, ale doufám, že v třetí řadě už Mon-Ela potkávat nebudem.

22.5.2017 | 10:09:46
KaraSnowAllen

Zprvu jsem byla nadšená, postupně mi ta postava přijde čím dál méně zajímavá a je to prostě jen účelová postava, která má mít vztah s Karou, ale jinak tam k ničemu moc není. Jako, Chrisovi to sedne a líbí se, ale asi z něj nejsem moc unešená, i když se mi zprvu hodně líbil, nějak se mi po chvilce okoukal a zas tolik super mi nepřijde.

29.4.2017 | 19:14:48
Lydie Martin

Frajer

30.3.2017 | 19:22:19
KirstenN55

Zatím skvělá postava, která Chrisovi hodně sedí. Seriál parádně oživil. Prostě Karamel ♥

26.3.2017 | 14:00:31
Každá

Zdravíčko a neměl by Mon-El umět také létat mno prostě mít všechny schopnosti jako ma superman nebo supergirl? s těma vyjímkama co se o nich da dočís?

24.3.2017 | 22:29:17
adel193

Myslím si, že je to skvělá postava, ale možná jej měli nechat déle alespoň o trošku jako na začátku a né z něj za chvíli udělat skoro svatouška. Jinak postava je sympatická a Chris Wood je úžasný herec.

22.3.2017 | 16:51:30
Damien Wane

strašně mi to připomíná Olivera a Felicity ze arrowa myslím tím vztah mon-ela a Kary

21.3.2017 | 18:29:03
sochurce

nejhorší postava z celyho serialy, fakt hrůza

21.3.2017 | 9:25:30
petiiik02

Snad zůstane i nadále v seriálu a budou s Karou stále spolu, byla by to škoda.

20.3.2017 | 21:27:23

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny