Supergirl Lena Luthor

Lena Luthor

Lena Luthor

Mladší sestra Lexe Luthora, která se chce vymanit z jeho stínu

Sezóny 1
2016 - 2016


Mladší sestra Lexe Luthora, která svého bratra milovala a uznávala ho. Lex přinesl slávu jejich rodině a proslavil rodinné jméno tím, že založil přelomovou společnost Lex Corp, která se soustředila na inovaci technologií. Lex postupem času chtěl ovládnout svět a neměl v lásce nadpřirozené bytosti.

I kvůli tomu přišel do křížku se Supermanem, se kterým sváděl především morální boj. Superman nakonec Lexe Luthora porazil a dostal ho do vězení. Lena nebyla příliš šťastná, jak Lex pošpinil rodinné jméno a od bratra se zcela distancovala. I tak Lena zůstala silná a rozhodla se, že jako dědička rodinného impéria, přejmenuje Lex Corp jednoduše na L-Corp, aby každého hned nenapadlo spojení s příjmením Luthor.


Lex ovšem svou sestru začal nenávidět, že se od něj zcela distancovala a rozhodl se, že ji zlikviduje. I když je Lex ve vězení, má stále silné konexe a najal si profesionálního zabijáka, který se měl o Lenu postarat. Naštěstí Lenu ochránila Supergirl společně se Supermanem a DEO.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
realm

Výborná postava a krásná herečka. Přeju si aby Lena aspoň ještě chvíli byla kladnou postavou i když mi je jasné, že to asi nevydrží.

15.8.2017 | 10:14:17
pindajara

Neříkám, že je postava špatná, ale nemá ani zdaleka na verzi Leny Luthor/Tess Mercer v seriálu Smallville. Cassidy Freeman mi v téhle roli přišla zdaleka lepší než Katie.

11.7.2017 | 19:47:21
anndy

souhlasím s KaraSnowAllen, taky mi to připomíná, jak si byli Lex s Clarkem (ve Smallville) blízcí a nakonec vše zkazilo to tajemství. Zatím je Lena fajn postava, neuvěřitelně chytrá a s dobrým srdcem, jak dlouho to vydrží?

7.6.2017 | 19:06:34
ian164

Za mě jednoznačně 5* Doufám, že jako hlavní postava, bude aspoň ještě jednu sérii jako klaďas, A potom ať to rozjede ve velkym, protože Katie Mcgrath jsou ty mrchy psaný prostě na tělo.

22.5.2017 | 10:18:48
league

Tu bych chtěl do postele

22.5.2017 | 8:05:21
KirstenN55

Sympatická herečka i postava. Uvidíme, co se z Leny vyklube.

20.4.2017 | 8:39:07
KaraSnowAllen

Stále mi více připomíná ranou verzi Lexe Luthora ve Smallvillu, i tím přátelstvím s Karou. Pokud se ta postava nevyloupne jako super záporák(však komiksově je to nepřítel Supergirl), tak budu naštvaná, protože jako záporačka se fakt může předvést, jako kladačka se dlouho neudrží nad vodou.

6.3.2017 | 11:27:22
ShadowKittyGirl

Hm, vlk v rouše beránčím už tady tuším někdo psal, ale právě to na ní celkem sedí. Zajímavá, velice inteligentní a atraktivní žena s pošramocenou pověstí. Zatím se s Karou přátelí a je za kladnou postavu, ale něco mi říká, že stejně jako v případě jejího bratra Lexe u toho dlouho nezůstaneme.

Výběr herečky je perfektní. Dokáže totiž zahrát, jak nevinou holku, tak i ďábelskou záporačku. Uvidíme, co se z ní vyklube, ale osobně si myslím, že záporačka jí půjde lépe a někdo to holt být musí :-)

Prozatím tedy 80% Časem jistě uvidíme, co všechno se v ní skrývá…

27.2.2017 | 2:29:57
Roaniczka

Je to jedna z mých nejoblíbenějších postav. Pamatuju si ji, jak hrála Morganu v Merlinovi a i tam byla vlkk v rouše beránčím. Tady jí sedí charakter klaďase, líbí se mi to na ní, ikdyž záporák jí sluší asi trochu víc. Každopádně je to super herečka, takže top :)

20.12.2016 | 15:26:14
Kothy

kocka ;)

20.12.2016 | 15:08:30

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny