Supergirl O kolik může klesnout sledovanost u druhé řady?

O kolik může klesnout sledovanost u druhé řady?

O kolik může klesnout sledovanost u druhé řady?

Seriál Supergirl měl poměrně slušnou sledovanost na stanici CBS, ale nyní se přesunul na maličkou CW, kde se očekává propad ve sledovanosti. Jak velký propad to může být?


16 0
12.7.2016

Seriál začal raketově a první díl sledovalo přes 12 milionů diváků. Supergirl si dokázala udržet fanoušky i v průběhu řady a přibližně v polovině sezóny byla na nějakých 7–8 milionech diváků, což stále nebyl špatný výkon. Ke konci sezóny seriál trochu klesal, ale nikdy nešel pod hranici 6 milionů diváků.

Nyní se seriál přesunul z CBS na menší CW, která všeobecně dosahuje menší sledovanosti. Pokud budeme brát v úvahu ostatní DC seriály, které se na stanici vysílají, tak průměrná sledovanost Flashe čítá 3,53 milionu diváků, u Arrowa je to 2,49 milionu diváků a Legends of Tomorrow přilákali v průměru k televizním obrazovkám 2,17 milionu diváků.


Pokud budeme mluvit o ratingu, který je pro danou stanici mnohem důležitější, Supergirl dosahovala na CBS průměrného ratingu 2,4. Zde bude pro stanici CW důležité, o kolik klesne rating kvůli přesunutí z jedné stanice na druhou. Nejsledovanějším seriálem na CW je Flash s průměrným ratingem 1,7. Zde je vidět onen rozdíl mezi CBS a maličkou CW.

Jak to bude vypadat příští rok u Supergirl? Asi nikdo nemůže čekat, že všichni diváci, co sledovali seriál na CBS, se automaticky přesunou na CW, a bude se pokračovat v pěkné sledovanosti okolo 6 milionů diváků. Ani se nepředpokládá, že by Supergirl porazila Flashe ve sledovanosti, spíše to bude něco mezi sledovaností Arrowa a Legends of Tomorrow. Svůj tip můžete vyjádřit v anketě.

Jaká bude sledovanost druhé řady?

58%
20%
14%
7%
142 hlasů

Stanice CW po úvodním traileru uvítá u sebe Supergirl i trošku jinak. Ještě před říjnovou premiérou druhé řady odvysílá první řadu. Na stanici CW tak půjde o premiéru seriálu. Tamní diváci si mohou dívku z oceli naladit od 1. srpna. David Harewood na Instagram vložil fotku s úvodní stránkou scénáře k první epizodě druhé řady. Bude se první díl jmenovat jednoduše The Adventure of Supergirl?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny