Supergirl Potvrzeno: Identita prezidentky Marsdinové odhalena

Potvrzeno: Identita prezidentky Marsdinové odhalena

Potvrzeno: Identita prezidentky Marsdinové odhalena

Nejenže má seriál Supergirl za prezidenta Spojených Států ženu, ale zároveň i mimozemšťanku. Představitelka prezidentky Lynda Carter nyní sama potvrdila, jakou rasu její postava v seriálu zastupuje. Navíc se na internetu objevila teorie, který konkrétní charakter by mohla Olivia hrát.


15 0
17.4.2017

Prezidentka Olivia Marsdin se poprvé objevila v epizodě Welcome to Earth, kde začala bojovat za práva mimozemšťanů na Zemi. Na konci epizody bylo odhaleno, že Olivia je sama mimozemšťan. Nebo si to alespoň si myslíme. Je také možné, že za prezidentku Marsdinovou se pouze vydává nějaký měňavec. A pravá Olivia může být už dávno někde mrtvá.

Sama Oliviina představitelka Lynda Carter potvrdila na svém Twitteru, že její postava pochází z planety Durlan. Durlani jsou právě schopní měnit podoby. Nejznámějším Durlanem je bezpochyby Chameleon Boy ze superhrdinského týmu Legion of Super-Heroes. Na tento tým jsme v seriálu viděli hned několik odkazů (např. prsten v Pevnosti osamění), proto bychom se nemohli divit, kdyby Olivia skutečně byla Chameleon Boyem. Změna pohlaví v tomto případě nehraje roli, i J'onn J'onzz se dokáže přeměnit třeba na Karu Danvers.

Mnohem zajímavější je ovšem informace, že v komiksech je Chameleon Boy velice dobrým přítelem Mon-Ela. Pakliže je prezidentka Spojených Států skutečně Chameleon Boy, mohla by se nám naskytnout nová zápletka mezi těmito postavami. S Lyndou Carter se budeme vídat i nadále v dalších epizodách, bude se sice jednat pouze o vedlejší roli, ale účinkování její postavy není v budoucnu vyloučeno. Jelikož Durlani se mohou přeměnit na kohokoliv jiného, v roli může prezidentku nahradit téměř kdokoliv.

Jak se vám zatím líbí role Lyndy Carter? Myslíte si, že Olivia Marsdin je skutečně mimozemšťan, nebo se jedná jen o falešnou identitu?

Diskuze /2

Lex Luthor

Těším se na další díl, Durlani by tedy mohli být v paralelním vesmíru Arrow/Flash/LoT další zápornou mimozemskou rasou, která provede invazi na Zemi a děj by mohl vyvrcholit v dalším croossoveru to by byl takový nejjednoduší způsob pro tvůrce a nemuseli by ani moc měnit děj pouze do osmých dílů nahradit některé postavy ze seriálů mimozemšťany a ukazovat to v závěrečných scénách.

#2 TheRadvano
17.4.2017 | 17:16:30
TheRadvano

#1 Lex Luthor: Teď nevim, jestli to myslíš vážně, nebo si děláš srandu :D

17.4.2017 | 20:46:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny