Supergirl Prezidentka USA na první fotce

Prezidentka USA na první fotce

Prezidentka USA na první fotce

Prezidentku USA si zahraje herečka Lynda Carter, která má už jisté zkušenosti s DC seriály. Nejprve ztvárnila Wonder Woman ve stejnojmenném seriálu, posléze si zahrála ve Smallville. Nyní se můžete podívat, jak bude vypadat jako prezidentka USA v Supergirl.


17 1
24.8.2016

V Arrow vesmíru jsme se doposud nesetkali s žádným prezidentem či prezidentkou. Malá zmínka o prezidentovi byla ve čtvrté sérii seriálu Arrow. Šušká se, že by během prvních pár epizod mohlo dojít ke sloučení Země 1 (kde je většina superhrdinů) se Zemí 3 (domovem Supergirl), aby nebylo problémem jednotlivé navštěvování postav z jednoho seriálu do druhého. Těžko říci, zda Lynda Carter bude pouze prezidentkou USA na Zemi 3, nebo posléze (v případě sloučení) bude zastávat tuto funkci i na Zemi 1.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny