Supergirl White Martian se řítí do seriálu!

White Martian se řítí do seriálu!

White Martian se řítí do seriálu!

Už brzy se v seriálu dočkáme White Martiana, nepřítele Martiana Manhuntera. Představitel J'onna J'onzze, David Harewood, promluvil o emotivním natáčení epizody Strange Visitor From Another Planet, kde se White Martian objeví.


11 0
24.1.2016

David Harewood, který v seriálu hraje Hanka Henshawa, ale především posledního žijícího obyvatele Marsu J'onna J'onzze se trochu rozpovídal o natáčení epizody Strange Visitor From Another Planet, kde bude hrát hlavní roli právě on, White Martian a hlavním tématem bude vyhubení lidu Marsu.

(J'onn J'onzz se jako první odhalil Alex. Foto: CBS)


Bude se jednat o první epizodu, která primárně nebude zaměřena na hlavní postavu seriálu Supergirl. V epizodě se mnohem více dozvíme o původu J'onna J'onzze a osudu planety Mars. Z celého vesmíru jsme zatím měli možnost vidět Krypton, teď uvidíme i pár záběrů z Marsu. David k natáčení řekl následující:

Bylo to velmi emotivní. Pokud jde o mě, tak rozhodně šlo o emotivní epizodu. Stačí jen, když pomyslím na tu genocidu, kdy lidé byli upáleni zaživa. Celý nápad se zrodil, když došlo k útokům v Paříži. Zpočátku mi to bylo trošku proti kůži, ale pak jsem se srovnal. Bude se jednat o velice silnou epizodu. Myslím, že fanoušci budou potěšeni, až uvidí digitální triky v této epizodě. Armen V. Kevorkian, náš vedoucí digitálních efektů, je fantastický a fanoušci určitě budou potěšeni, až uvidí Martiana Manhuntera v akci, protože takhle ho určitě ještě nikdy neviděli. Bude to zkrátka něco.

Zároveň se v epizodě můžeme těšit i na Blakea Jennera, který si zahraje Adama, odcizeného syna Cat Grantové. Nezapomínejme, že se už brzy setkáme v seriálu s Bizzarem, kterého stvořil Maxwell Lord jako protiklad k Supergirl.

Diskuze /4

HellTsuku

Na tuhle epizodu se těším :D Miss Martian to doufám nebude.

#2 komja
24.1.2016 | 18:02:37
komja

#1 HellTsuku: Ta je myslím sice ten bílej druh, ale v seriálu byla za kladnou postavu :) většinou xD

#3 HellTsuku
24.1.2016 | 18:58:00
HellTsuku

#2 komja: Ona je i v komiksech kladnou na svůj druh byla totiž až moc hodná. Zatímco bílí martians jsou prostě pro každou válku.

24.1.2016 | 20:47:48
Onewinged

Doufám, že se časem objeví i Miss Martian :)

24.1.2016 | 21:00:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Vykrádá Supergirl Muže z oceli?

Vykrádá Supergirl Muže z oceli?

Před námi už jsou jen poslední dvě epizody druhé řady a závěr dvacáté epizody naznačil, v jakém duchu se oba díly ponesou. Dějová linka na první dobrou ale náramně připomíná události, které se staly ve filmu Muž z oceli. Vypůjčila si Supergirl tuto dějovou linku?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny