Supergirl White Martian se řítí do seriálu!

White Martian se řítí do seriálu!

White Martian se řítí do seriálu!

Už brzy se v seriálu dočkáme White Martiana, nepřítele Martiana Manhuntera. Představitel J'onna J'onzze, David Harewood, promluvil o emotivním natáčení epizody Strange Visitor From Another Planet, kde se White Martian objeví.


11 0
24.1.2016

David Harewood, který v seriálu hraje Hanka Henshawa, ale především posledního žijícího obyvatele Marsu J'onna J'onzze se trochu rozpovídal o natáčení epizody Strange Visitor From Another Planet, kde bude hrát hlavní roli právě on, White Martian a hlavním tématem bude vyhubení lidu Marsu.

(J'onn J'onzz se jako první odhalil Alex. Foto: CBS)


Bude se jednat o první epizodu, která primárně nebude zaměřena na hlavní postavu seriálu Supergirl. V epizodě se mnohem více dozvíme o původu J'onna J'onzze a osudu planety Mars. Z celého vesmíru jsme zatím měli možnost vidět Krypton, teď uvidíme i pár záběrů z Marsu. David k natáčení řekl následující:

Bylo to velmi emotivní. Pokud jde o mě, tak rozhodně šlo o emotivní epizodu. Stačí jen, když pomyslím na tu genocidu, kdy lidé byli upáleni zaživa. Celý nápad se zrodil, když došlo k útokům v Paříži. Zpočátku mi to bylo trošku proti kůži, ale pak jsem se srovnal. Bude se jednat o velice silnou epizodu. Myslím, že fanoušci budou potěšeni, až uvidí digitální triky v této epizodě. Armen V. Kevorkian, náš vedoucí digitálních efektů, je fantastický a fanoušci určitě budou potěšeni, až uvidí Martiana Manhuntera v akci, protože takhle ho určitě ještě nikdy neviděli. Bude to zkrátka něco.

Zároveň se v epizodě můžeme těšit i na Blakea Jennera, který si zahraje Adama, odcizeného syna Cat Grantové. Nezapomínejme, že se už brzy setkáme v seriálu s Bizzarem, kterého stvořil Maxwell Lord jako protiklad k Supergirl.

Diskuze /4

HellTsuku

Na tuhle epizodu se těším :D Miss Martian to doufám nebude.

#2 komja
24.1.2016 | 18:02:37
komja

#1 HellTsuku: Ta je myslím sice ten bílej druh, ale v seriálu byla za kladnou postavu :) většinou xD

#3 HellTsuku
24.1.2016 | 18:58:00
HellTsuku

#2 komja: Ona je i v komiksech kladnou na svůj druh byla totiž až moc hodná. Zatímco bílí martians jsou prostě pro každou válku.

24.1.2016 | 20:47:48
Onewinged

Doufám, že se časem objeví i Miss Martian :)

24.1.2016 | 21:00:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E08: Medusa

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Milenka, @Danyssimo a @sylek1

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL
…HDTV.X264-DIMENSION

Přečas na tuto verzi bude později: …WEB-DL.DD5.1.H264

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Metallo, Livewire, Maxwell Lord ve zbytku sezóny? Je to možné

Metallo, Livewire, Maxwell Lord ve zbytku sezóny? Je to možné

První řada nám představila celou řadu vedlejších postav, které za záhadných okolností někam zmizely. Ve druhé polovině druhé řady se ale pár těchto charakterů vrátí. Stoprocentně se znovu objeví Livewire, Metallo a své poslední sbohem údajně neřekl ani Maxwell Lord a Silver Banshee.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny