12 Monkeys (12 opic)
86/100 - 115×

12 Monkeys(12 opic)

Armáda 12 opic vypustila do světa smrtelný virus, který vyhladil většinu populace. Ti, kteří přežili, žijí skrytí pod zemí. Budoucí generace se zoufale snaží zjistit, jak k vyhlazení došlo. Pošle proto do minulosti muže, který má rozšíření viru zabránit. Jeho úkol je však velice nesnadný. Třináctidílný seriál 12 opic je natočený podle původního filmu Terryho Gilliama z roku 1995 s Brucem Willisem a Bradem Pittem.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Noah Bean (Aaron Marker), Tom Noonan (Bledý muž), Amanda Schull (Cassandra Raillyová), Aaron Stanford (James Cole), Emily Hampshire (Jennifer Goinesová), Barbara Sukowa (Katarina Jonesová), Kirk Acevedo (José Ramse)

S01E04: Atari

S01E04: Atari

Časové zařízení čelí útoku a Coleovi spojenci jsou zabiti. Povede se Coleovi situaci zachránit, nebo je vše ztraceno?

sk
6.2.2015
730 000
43 minut

V roce 2043 West 7 přes tajné tunely napadá časové zařízení, kde je umístěn přístroj pro cestování v čase. Ramse a Jonesová jsou zřejmě zabiti, ale ne dřív, než Jonesová pošle Colea zpět v čase do roku 2015.

Flachbacky odhalují, jak se Cole a Ramse přidali k West 7 a jak se Cole a Max sblížili. O nějakou dobu později se Ramse otevřeně postavil Deaconově brutalitě a Deacon přikázal Coleovi, aby ho zabil. V poslední chvíli Cole odmítl a spolu s Ramsem od West 7 utekli a Max tam nechali.

Zpět v roce 2043 se stroj času porouchal a poslal Colea vpřed jen o pár dní. Deacon ho zajme a je přinucen prozradit umístění tajných tunelů (to, že se vrátil v čase, útok na zařízení umožnilo). Max Colea osvobozuje a využívají jeho znalosti toho, jak se útok stane, aby porazili Deaconovy vojáky a zachránili Ramseho a Jonesovou. Deacon ovšem vidí přístroj k cestování v čase a uteče. Max se přidá k projektu štěpení.

Cole se vrací do roku 2015, kde Cassie zjistila umístění Nočního pokoje.

Scénář: Terry Matalas & Travis Fickett
Režie: David Grossman

Foto: SyfyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak se Cole a Ramse přidali k West 7 ale člověk uděla všechno možne aby přežil ale to jak pak po Coleovi Deacon chtěl at zabije sveho nejlepšiho přitele tak to už bylo moc ale někdo jiny by to asi zmačkl ale jinak nemělo chybu jak West 7 zautočili na pevnost a to poslalo Colea zpatky o den dřive a nečekal jsem že mu Max pomuže a jsem zvědav jak to bude když Max je ted v komplexu a jsem zvědav kde je nočni pokoj.

redaktor
20.9.2021 | 17:54:55
komcus

Hodně povedená epizoda. :)

čestný člen redakce
3.6.2016 | 21:02:11
Kothy

Dobra bitva. Ted sme si neuzili moc minulosti.

7.2.2015 | 21:20:32

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Filtr seriálů
Reklama