12 Monkeys (12 opic)
86/100 - 115×

12 Monkeys(12 opic)

Armáda 12 opic vypustila do světa smrtelný virus, který vyhladil většinu populace. Ti, kteří přežili, žijí skrytí pod zemí. Budoucí generace se zoufale snaží zjistit, jak k vyhlazení došlo. Pošle proto do minulosti muže, který má rozšíření viru zabránit. Jeho úkol je však velice nesnadný. Třináctidílný seriál 12 opic je natočený podle původního filmu Terryho Gilliama z roku 1995 s Brucem Willisem a Bradem Pittem.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Sci-fi
hrají
Noah Bean (Aaron Marker), Tom Noonan (Bledý muž), Amanda Schull (Cassandra Raillyová), Aaron Stanford (James Cole), Emily Hampshire (Jennifer Goinesová), Barbara Sukowa (Katarina Jonesová), Kirk Acevedo (José Ramse)

Ukázka z první epizody Mother

Ukázka z první epizody Mother

Přinášíme vám další zábavu pro zkrácení čekání na třetí řadu 12 Monkeys. Dnes pro vás máme ukázku z první epizody nazvané Mother, kde v postapokalyp­tickém světě roku 2163 hledá zoufalý Cole Titan. Mezitím zajatá doktorka Raillyová čelí nemožné volbě, zatímco 12 opic čeká na příchod Svědka.

7 0
16.5.2017

Kdy myslíte, že Cole Cassie najde? Dojde již v první epizodě k porodu a znovu shledání Colea a Cassie?

Podívejte se na téměř dvouminutovou ukázku sami.

Thumbnail Play icon

Zdroj: Syfy

Diskuze /2

Jirka_CZE

Tak Syfy odvysílá všech 10 dílů do neděle. Už teď můžete stahovat první 4 díly. Jakou grupu budete překládat? SVA nebo FLEET? Já osobně bych se přiklonil k SVA protože FLEET osekává úvodní i závěrečné titulky a bonusy.

#2 Milenka
20.5.2017 | 9:44:06
Milenka

#1 Jirka_CZE: První čtyři díly určitě SVA. Dál se uvidí podle toho,co se objeví ke stažení na uložto, ale počítám, že to bude opět SVA.

A znovu, ač se za měsíc nikdo nechytl: Kdyby se chtěl někdo aspoň trochu zkušený zapojit do překladu, ozvěte se mi. Pomoc by se hodila, jinak to bude chvíli trvat. Díky.

20.5.2017 | 9:50:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Čtvrtá řada seriálu

Seriál má již schválenou čtvrtou, závěrečnou řadu.

Reklama

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Promo fotky postav

Promo fotky postav

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama