2 Broke Girls (2 $ocky) Co přinese dubnové finále

Co přinese dubnové finále

Co přinese dubnové finále

Finále šesté série se blíží, a tak s námi můžete blíže nahlédnout na to, co se v posledních dvou epizodách bude dít. Poznáme nejen nové postavy, ale zažijeme nejeden návrat! Více už v celém článku, pozor, obsahuje spoilery.


7 0
5.4.2017

And the Rock Me on the Dais” – Holky budou nadšené z pozvání na tiskovou konferenci propagující film o životě Caroline. Docela je však překvapí, když tam narazí na cukráře („Cukrouše“) Andyho – bývalého přítele Caroline (hostující herec Ryan Hansen). O tomto setkání se náhodou dozví Bobby, když se objeví v bistru, a bude žádat přátele, aby mu poradili, jak se zachovat.

V epizodě z 10. dubna se objeví hned několik hostujících herců. Tiskovou konferenci bude moderovat Daisy (herečka B.K. Cannon ze Switched at Birth). A za zmínku stojí i herečka Bayley Corman ("The Hatred, Faking It), která ztvární Tess, respektive Caroline ve filmu. Na svém Twitteru dokonce nasdílela fotky z natáčení, na kterých je s kolegyní Avery Austin (Through a Class Darkly) a'la filmovou Max a protagonistkami seriálu.


And 2 Broke Girls: The Movie” – 17. dubna se budou holky připravovat na premiéru filmu o životě Caroline. Bude před nimi stát velké rozhodnutí, když budou obě rekapitulovat své pracovní úspěchy a osobní (milostný) život.

Hostem epizody bude stylista Brad Goreski, který si zahraje sám sebe a obleče holky na premiéru. O překvapivý návrat v této epizodě se postará Randy (Ed Quinn). Další série ještě stále není potvrzená, a tak se může jednat o poslední epizody vůbec, stejně jako „začátek“ dalšího pokračování seriálu. Kdo ví, jak Randy s dějem zamíchá.

Natěšili jsme vás na finále? Přáli byste si pokračování další sérií?

(Brad Gorecki s Caroline a Max. Foto: CBS)

Diskuze /13

OliviaBenson.

anoo natěšili :-) hlavně se těším na Andyho.. to byl, je a vždycky bude můj favorit pro Caroline :D <3 taky se těším na film o Caroline a každej den se modlím za prodloužení pro 7. sérii

5.4.2017 | 14:21:56
Docky87

Já bych spíš ocenila, kdyby se vrátil Deke. Ten mě vždycky bavil, a pro Max se mi líbil nejvíc. Taky každý den sleduju, jestli se prodlužuje nebo ne. Co bych jinak v úterý odpoledne dělala? :D

#4 Janey021
webmaster
5.4.2017 | 14:40:51
weweff

To budou super díly, doufám, že bude potvrzená další série…a těším se na Randyho, Max ho moc přeji, ať jsou konečně spolu!! :)

5.4.2017 | 15:47:27
Janey021

#2 Docky87: a kde sa to dá zistiť či to predĺžia? :)

#6 Docky87 #8 HermiJ
5.4.2017 | 17:02:53
kilje

už by to měli ukončit, je vidět, že jim dochází nápady, ale chápu, že z toho chtěj vytřískat co nejvíc, už to není komedie ale slátanina pro holčičky co mají rádi růžovku :D

5.4.2017 | 17:12:44
Docky87

#4 Janey021: Ja si jednoduše napíšu do Googlu"2 Broke Girls season 7" a dám si tam výsledky poslední týden ;)

webmaster
5.4.2017 | 17:14:54
Lucyk20

mne sa seriál síce páči a vždy si ho rada pustím, ale tiež si myslím, že už ide ku svojmu konci, hoci si myslím, že 7 séria bude :) ved to musia nejako ukončiť

6.4.2017 | 7:44:45
HermiJ

#4 Janey021: Také by se to mělo uveřejnit na seriálovém webu na CBS.

webmaster
6.4.2017 | 8:46:37
scottt1

Vypada to skvele. Han vo filme bude holka? :)

Zaciatok tejto serie bol pre mna troska nudny, ale z posledny 6 casti bolo 5 vybornych. Urcite je to lepsie ako to, co teraz predvadza TBBT.

6.4.2017 | 21:00:43
lolusa

Nie nie nie len nie zase Randy, nemôžem si pomôcť ale k Max sa mi nehodil. Najviac mi k nej sedel Johnny, skôr on sa mohol vrátiť.

7.4.2017 | 10:36:57
luciakanky

to už ide byť finále?! však len nedávno šiesta séria začala :D a z toho čo som si prečítala si myslím, že 2BG končia :( bodaj by som sa mýlila.

7.4.2017 | 20:21:27
Caroline115

Já bych byla ráda, kdyby byl zpátky Deke…ten mě bavil. Jsem ale ráda, že zase uvidíme Andyho a těším se i na ten film :-D

7.4.2017 | 20:39:33
martin1m2

No tak už konečne update a sa to tu rozoberá … Dnes ma to trošku šokovalo … Seriálu fakt HROZI KONIEC! :( Pár mesiacov dozadu na IMDB 7ma séria svietila … už tam nie je … Aj v predbežne predĺžených sériách CBS Socky chýbajú … a tie mätúce názvy aj obsahy posledných 2 epizód … Ale budú mať iba po 20 min … Ako až tak ma koniec mrzieť nebude … seriál je posledné 2 série fakt na houby … Ale ak to takto rýchlo ukončia, ako to chcú spraviť za 40 min.? To dopadne katastrofálne … Ale ešte sa vráti aj Candy Andy a Randy och … Max nie je s Randym, Caroline ten nový vzťah je čerstvý a nič moc … S biznisom sa veľmi nepohli túto sériu (ked uprostred pri naháňačke za Randym o všetko prišli a ešte im to zničilo aj tornádo) … A čo Oleg so Sophie? Han za celý čas nemal priateľku a jeho bistro nezažilo žiadne úspech ani zlepšenie … Bože … PRUSER! Ako je to nuda … ale ked už chcú skončiť, tak nech tomu dajú poslednú poriadnu 7mu sériu a poriadne všetky postavy dovedú do konca … lebo katastrofa … Ma to dnes trochu dosť šoklo a už aj ja sledujem či seriál predsa len predĺžia, alebo nie … Lebo ratingovo a sledovaním 6ta séria je len pokračujúci prepad … sú na tom ešte horšie ako v 5tej sérii … Tu aktualizujú stav Sociek denne … http://tvseriesfinale.com/…elease-date/

7.4.2017 | 22:51:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Vtipné momenty

Vtipné momenty

Hlídejte si nás