2 Broke Girls (2 $ocky)
88/100 - 269×

2 Broke Girls(2 $ocky)

Děj seriálu je zasazen do New Yorku a popisuje osudy dvou servírek – Max, která pochází z chudé rodiny, a Caroline, která se narodila v bohaté rodině. Nyní, díky své smůle – pracují společně.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Kat Dennings (Max Black), Beth Behrs (Caroline Channing), Garrett Morris (Earl Washington), Jonathan Kite (Oleg Golishevsky), Matthew Moy (Han Lee), Jennifer Coolidge (Sophie Kaczynski)

Oleg Golishevsky

Oleg Golishevsky

Sexistický šefkuchař.

Sezóny 6
2011 - 2017

Oleg se narodil na Ukrajině a odtud se později odstěhoval do Ameriky za prací. Vyznačuje se svým netypickým ruským přízvukem a neustálými sexistickými narážkami. V Ukrajině má své bratry, kteří se jmenují stejně jako on. Nejmenují se však Oleg, ale Vanko, což je i Olegovo pravé křestní jméno.

Je beznadějně zamilovaný do Sophie ode dne, co ji poprvé poznal, ale jeho tajným přáním je vyspat se s Max. I přes jeho sexistické narážky ho Max neodhání, ale spíše se mu to snaží vracet. Když do bistra přijde nová servírka Caroline, tak po ní začne také toužit. Brzy však zjistí, že u ní nemá šanci.

Oleg je kuchařem Williamsburského bistra. Ani Han Lee netuší, proč ho vlastně zaměstnal, když nic neumí. Oleg sice umí vařit, ale nemá tak široký repertoár, jaký by si Han přál. Jednou ho Han dokonce donutil, aby se naučil péct chleba. Olegovi se to povedlo, ale byla z toho velká aféra.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Olega jsem měl rad hlavně kvuli tomu jak všude dokazal najit podsexualni vtip

redaktor
8.4.2022 | 15:26:54
martin1m2

Oleg je Charlie Harper tohto seriálu :D Oleg je proste Oleg Vanko Golishevsky :D A to ako zaťahuje :D Ale v 4–5 sérii ma humorom oveľa viac baví Han :P

30.9.2016 | 17:05:53
VampKošilka

Jeho scény mě baví kolikrát víc, než scény hlavního dua. Nedovedla bych si to bez něj představit.

29.3.2016 | 20:23:17
Xavik

Díky Olegovi mě to hlavně baví. :D Nejlepší scény jsou vždycky s ním. :D

admin
30.7.2013 | 23:54:00

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Vtipné momenty

Vtipné momenty

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama