2 Broke Girls (2 $ocky) Oleg Golishevsky

Oleg Golishevsky

Oleg Golishevsky

Sexistický šefkuchař.

Sezóny 6
2011 - 2017

Oleg se narodil na Ukrajině a odtud se později odstěhoval do Ameriky za prací. Vyznačuje se svým netypickým ruským přízvukem a neustálými sexistickými narážkami. V Ukrajině má své bratry, kteří se jmenují stejně jako on. Nejmenují se však Oleg, ale Vanko, což je i Olegovo pravé křestní jméno.

Je beznadějně zamilovaný do Sophie ode dne, co ji poprvé poznal, ale jeho tajným přáním je vyspat se s Max. I přes jeho sexistické narážky ho Max neodhání, ale spíše se mu to snaží vracet. Když do bistra přijde nová servírka Caroline, tak po ní začne také toužit. Brzy však zjistí, že u ní nemá šanci.


Oleg je kuchařem Williamsburského bistra. Ani Han Lee netuší, proč ho vlastně zaměstnal, když nic neumí. Oleg sice umí vařit, ale nemá tak široký repertoár, jaký by si Han přál. Jednou ho Han dokonce donutil, aby se naučil péct chleba. Olegovi se to povedlo, ale byla z toho velká aféra.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
martin1m2

Oleg je Charlie Harper tohto seriálu :D Oleg je proste Oleg Vanko Golishevsky :D A to ako zaťahuje :D Ale v 4–5 sérii ma humorom oveľa viac baví Han :P

30.9.2016 | 17:05:53
VampKošilka

Jeho scény mě baví kolikrát víc, než scény hlavního dua. Nedovedla bych si to bez něj představit.

29.3.2016 | 20:23:17
Xavik

Díky Olegovi mě to hlavně baví. :D Nejlepší scény jsou vždycky s ním. :D

admin
30.7.2013 | 23:54:00

Vtipné momenty

Vtipné momenty

Reklama

Hlídejte si nás

Reklama