2 Broke Girls (2 $ocky)
88/100 - 271×

2 Broke Girls(2 $ocky)

Děj seriálu je zasazen do New Yorku a popisuje osudy dvou servírek – Max, která pochází z chudé rodiny, a Caroline, která se narodila v bohaté rodině. Nyní, díky své smůle – pracují společně.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Kat Dennings (Max Black), Beth Behrs (Caroline Channing), Garrett Morris (Earl Washington), Jonathan Kite (Oleg Golishevsky), Matthew Moy (Han Lee), Jennifer Coolidge (Sophie Kaczynski)

Dočkáme se sedmé série?

Dočkáme se sedmé série?

Snažili jsme se zjistit, jaké jsou šance na prodloužení 2 Broke Girls. Před rokem jsme již dávno věděli, na čem jsme. Tak kde to letos vázne? V celém článku se můžete podívat, jak si stojí v porovnání s ostatními seriály stanice CBS, které již mají pokračovaní jisté.

13 0
17.4.2017

Sitcom 2 Broke Girls se tváří, že bude s velkou pravděpodobností obnoven. Pokud se totiž nové série mohou dočkat seriály s nižší sledovaností, proč ne příběh dvou holek z Brooklynu…

Průměrný rating seriálu 1,4 znamená, že holky k obrazovkám stále lákají slušnou část diváků. Obnoven byl seriál Mom s průměrným ratingem 1,5, anebo třeba Life in Pieces a Scorpion, které se pohybují kolem hodnot 1,2. To je slušná šance, ale s malým zádrhelem. Stanice CBS seriál nevlastní, přesto si příjde za epizodu zhruba na 1,7 mil. dolarů, které dostává z tržeb vlastníka (kanál TBS). Vyjednávání se i letos prodlužuje kvůli finančním záležitostem.

(Max a Caroline v pracovním. Foto: CBS)

Spolutvůrkyně seriálu Michelle Nader věří v prodloužení: „Tohle pro holky není konec. ještě jsme neskončili, nechceme, a nemyslím si, že si publikum přeje konec. Samozřejmě není záruka prodloužení, ale tato poslední epizoda nebyla napsaná jako finální.

Zdroj: TV Line

Diskuze /9

Lucyk20

myslím si, že bude dalšia séria. Asi naťahujú kvôli sledovanosti

17.4.2017 | 21:30:19
Erwell

Já tedy opravdu doufám, že seriál prodloužen bude. Připadá mi sice, že by asi teď měli pěkné zakončení, ale i tak v to doufám. :)

17.4.2017 | 22:31:45
Janey021

Seriál mám veľmi rada, a bolo by super, keby mal ďalšie série, som veľmi zvedavá, čo majú pre nás tvorcovia ešte nachystané :)

18.4.2017 | 0:21:48
Erwell

Kdyby se někdo chtěl podívat, tak tady máte odkaz na rozhovor před finále šesté série. :) https://www.youtube.com/watch?…

18.4.2017 | 2:58:40
scottt1

tak ked predlzili taku hovadinu ako je TBBT, tak by mohli aj toto.

#6 HermiJ
18.4.2017 | 18:32:44
HermiJ

#5 scottt1: Jenže TBBT jim trhá rekordy ve sledovanosti :D :D

#8 scottt1
čestný člen redakce
18.4.2017 | 18:35:53
valouchova95

Já mám seriál ráda a 6. série skončila hezky, nijak extra otevřeně, ale bylo by super vidět pokračování, jak se určitá věc co se v posledním díle stala vyvine.. :)

19.4.2017 | 10:27:54
scottt1

#6 HermiJ: Ved jasne, ale nechapem ako? Za posledne dve serie tam bolo mozno dokopy 5 dobrych casti, inak to ide stale dole vodou. 2BG zacali pomaly, ale posledne casti su top.

19.4.2017 | 13:41:57
martin1m2

Hmmm nevyzerá to pre 2BG dobre … Ale podľa toho rozhovoru čo tu postla Erwell by sa v 7mej sérii riešil Maxin osobný život a jej nové postavenie! (nechcem spoilerovať) … Osobne si síce neviem predstaviť Max zviazanú … ale zas pytvať sa v tom celú sériu … Porazí ma … Ale súhlasím s Hanom, že Han by si želal mať tiež svoj vzťah a čajočku … Náhodou … Po 6tich sériách už by fakt mohol aj Han niekoho mať … a aj v bistre by mohla nastať nejaká zmena … Netreba Hana vkuse iba ponižovať … OMG dievčatá vystriedali 3 biznisy, tričká, továreň, kaviareň, okno príležitostí a teraz majú Dortíkový bar … a čo Han? Han je vkuse na tom istom mieste a on nerobí ako celý Boží čas nič? Alebo aj Han by si mohol skúsiť aj iné práce … mohol by aj zamestnať niekoho dalšieho do Bistra a dievčatá nech sa viac venujú tortám a tak … Toľko veľa by sa dalo v tom seriáli zmeniť, vymeniť, pridať … pozmeniť … ale vkuse sa točíme v tom istom … proste je to ,,sračka" … ach …A to ten seriál mám rád a želám si 7mu sériu už len preto, aby to dostalo nejaký zmysluplný koniec … ale tú scenáristku, šéfku 2BG by som vyfackal, lebo je to tupá debilka … Furt o tom istom … proti seriálu nemám nič, ale tá nelogickosť a debilnosť ma už vytáča do nepríčetna … -.-

22.4.2017 | 15:00:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Vtipné momenty

Vtipné momenty

Reklama

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama