American Horror Story
91/100 - 528×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Vysílá se
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Joe Mantello (Gino Barelli), Russell Tovey (Patrick Read), Charlie Carver (Adam Carpenter), Zachary Quinto (Sam), Isaac Powell (Theo Graves), Billie Lourd (Dr. Hannah Wells), Leslie Grossman (Barbara Read), Denis O'Hare (Henry Grant), Sandra Bernhard (Fran), Patti LuPone (Kathy Pizazz), Finn Wittrock (Harry Gardner), Lily Rabe (Doris Gardner), Ryan Kiera Armstrong (Alma Gardner), Evan Peters (Austin Sommers), Frances Conroy (Belle Noir)

Lavinia Richter

Lavinia Richter

Matka Benjamina a Bobbyho.

Sezóny 1
2019 - 2019

Kemp byl poprvé otevřený v roce 1948 a jmenoval se Zlatá hvězda. Lavinia zde pracovala v kuchyni, díky tomu mohli oba dva její synové prožívat léto v přírodě. Bobby byl její mazánek, zatímco Benjamin (později známý jako Pan Jingles) byl méně oblíbený.

Jednoho dne měl Benjamin hlídat svého mladšího brášku, ale odběhl pozorovat plavčíka, který si do křoví odtáhl pohlednou slečnu. Bobby se šel vykoupat a byl nešťastnou náhodou zabit motorovým člunem.

Lavinia na tuto událost reagovala výbušně a té noci zabila všechny vedoucí tábora, protože se nepostarali o jejího syna. Zabila by i Benjamina, jenomže byl rychlejší. Od té doby tam žije její duch, který si vysloužil přezdívku dáma v bílém.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
babuna1999

Bláznivá matka – tyhle postavy umí Lily skvěle.

2.7.2020 | 19:48:04
Kothy

Ujeta matka.

11.11.2019 | 20:03:27
StydiaShipper

Lily umí tenhle typ postav skvěle zahrát

11.11.2019 | 18:56:35

Stav překladu

Epizoda S12E01: Multiply Thy Pain

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama