Animal Kingdom
95/100 - 26×

Animal Kingdom

Joshua „J“ Cody se musí přestěhovat ke své babičce do Kalifornie. Ta se o něj má postarat poté, co se jeho matka předávkuje heroinem a zemře. Joshua se ale nechtíc dostane do temného světa kriminálníků a své drsné rodiny, od nichž měl být uchráněn.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | TNT | 50 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Finn Cole (Joshua "J" Cody), Shawn Hatosy (Andrew "Pope" Cody), Ben Robson (Craig Cody), Jake Weary (Deran Cody), Ellen Barkin (Janine "Smurf" Cody), Scott Speedman (Barry "Baz" Blackwell), Molly Gordon (Nicky Belmont), Daniella Alonso (Catherine), Aamya Deva Keroles (Lena Blackwell), Carolina Guerra (Lucy), Sohvi Rodriguez (Mia Benitez), Christina Ochoa (Renn Randall), Spencer Treat Clark (Adrian Dolan), Denis Leary (Billy), Dichen Lachman (Frankie)

S06E01: 1992

S06E01: 1992

Gia předkládá Codyovým pracovní příležitost. J pletichaří s financemi a Craig se snaží zůstat čistý.

sk
19.6.2022
47 minut

Foto: TNT

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PeeTxd

výborný štart série!! tento serial je poslednou dobou jeden z mála,ktorý ma po dopozeraní jednej časti nutí si hneď pustiť ďalšiu,mrzí ma že toto bude posledná séria aj keď na druhu stranu to možno bude fajn aspoň to nenaťahujú.

5.7.2022 | 12:28:40

Nepřehlédněte

Flashbacky se zaměří i na mladší sourozenecké trio

Flashbacky se zaměří i na mladší sourozenecké trio

Závěrečnou řadu doplní několik vedlejších postav, z nichž se tři představí ve flashbacích jako Šmoulinčiny děti Andrew, Julia a Baz. Nicméně tentokrát už nebudou malými dětmi, ale teenagery.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama