Animal Kingdom S01E10: What Have You Done

S01E10: What Have You Done

S01E10: What Have You Done

Codyovi stále čekají, až se peníze dostanou do pohybu a opustí základnu. Mezitím se Baz snaží zjistit, co se stalo s Catherine. J se ocitá na rozcestí, ale nakonec si volí stranu a tím někoho zradí.

cz sk
9.8.2016
1 510 000
49 minut

Základní info:

Režie: John Wells
Scénář: Jonathan Lisco

Hrají: Finn Cole (J Cody), Ellen Barkin (Smurf Cody), Scott Speedman (Baz Blackwell), Shawn Hatosy (Pope Cody), Ben Robson (Craig Cody), Jake Weary (Deran Cody), Molly Gordon (Nicky Belmont), Aamya Deva Keroles (Lena), Ellen Wroe (Alexa Anderson), C. Thomas Howell (Paul Belmont), Nicki Micheaux (Det. Sandra Yates), Dorian Missick (Patrick Fischer), Michael Bowen (Vin), Ray Baker (Isaiah), Tyler Lain (Rick/mladý Isaiah), Rimea Kasprzak (malá Smurf)

Foto: TNT

Promo k epizodě

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tmouckova

Well done!

30.8.2016 | 21:30:38

Stav překladu

Epizoda S04E09: SHTF

cz50%

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Animal Kingdom tu s námi bude i za rok

Animal Kingdom tu s námi bude i za rok

Přinášíme vám skvělou zprávu. Stanice TNT právě prodloužila svůj čím dál úspěšnější seriál Animal Kingdom pro pátou sérii, které se dočkáme nejspíš zase na začátku léta příštího roku. Jste z této novinky nadšení?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Nejlepší epizody S4

Galerie

Galerie

Narozeniny