Animal Kingdom S01E10: What Have You Done

S01E10: What Have You Done

S01E10: What Have You Done

Codyovi stále čekají, až se peníze dostanou do pohybu a opustí základnu. Mezitím se Baz snaží zjistit, co se stalo s Catherine. J se ocitá na rozcestí, ale nakonec si volí stranu a tím někoho zradí.

cz sk
9.8.2016
1 510 000
49 minut

Základní info:

Režie: John Wells
Scénář: Jonathan Lisco

Hrají: Finn Cole (J Cody), Ellen Barkin (Smurf Cody), Scott Speedman (Baz Blackwell), Shawn Hatosy (Pope Cody), Ben Robson (Craig Cody), Jake Weary (Deran Cody), Molly Gordon (Nicky Belmont), Aamya Deva Keroles (Lena), Ellen Wroe (Alexa Anderson), C. Thomas Howell (Paul Belmont), Nicki Micheaux (Det. Sandra Yates), Dorian Missick (Patrick Fischer), Michael Bowen (Vin), Ray Baker (Isaiah), Tyler Lain (Rick/mladý Isaiah), Rimea Kasprzak (malá Smurf)

Foto: TNT

Promo k epizodě

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tmouckova

Well done!

30.8.2016 | 21:30:38

Animal Kingdom
95/100 - 21×

Animal Kingdom

Joshua „J“ Cody se musí přestěhovat ke své babičce do Kalifornie. Ta se o něj má postarat poté, co se jeho matka předávkuje heroinem a zemře. Joshua se ale nechtíc dostane do temného světa kriminálníků a své drsné rodiny, od nichž měl být uchráněn.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | TNT | 50 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Finn Cole (Joshua "J" Cody), Ellen Barkin (Janine "Smurf" Cody), Shawn Hatosy (Andrew "Pope" Cody), Ben Robson (Craig Cody), Jake Weary (Deran Cody), Scott Speedman (Barry "Baz" Blackwell), Molly Gordon (Nicky Belmont), Daniella Alonso (Catherine), Aamya Deva Keroles (Lena Blackwell), Carolina Guerra (Lucy), Sohvi Rodriguez (Mia Benitez), Spencer Treat Clark (Adrian Dolan), Dichen Lachman (Frankie), Christina Ochoa (Renn Randall), J.J. Soria (Marco)

Stav překladu

Epizoda S04E13: Smurf

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @MountainLionet.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Pátá série povyšuje jednu postavu a nabírá dětské obsazení

Pátá série povyšuje jednu postavu a nabírá dětské obsazení

Seriál Animal Kingdom se letos vrátí se svou pátou sérií, ve které se kromě čtyř hlavních postav, jež se dožily konce předešlé série, budeme setkávat s jednou další, která se pro novou řadu dočkala povýšení. A také poznáme dětské verze Popa a Julie.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejlepší epizody S4

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny