Animal Kingdom
95/100 - 26×

Animal Kingdom

Joshua „J“ Cody se musí přestěhovat ke své babičce do Kalifornie. Ta se o něj má postarat poté, co se jeho matka předávkuje heroinem a zemře. Joshua se ale nechtíc dostane do temného světa kriminálníků a své drsné rodiny, od nichž měl být uchráněn.

USA | 2016 | Pauza
vysílání
6 sezón | TNT | 50 minut
žánr
Akční, Krimi, Thriller
hrají
Finn Cole (Joshua "J" Cody), Shawn Hatosy (Andrew "Pope" Cody), Ben Robson (Craig Cody), Jake Weary (Deran Cody), Ellen Barkin (Janine "Smurf" Cody), Scott Speedman (Barry "Baz" Blackwell), Molly Gordon (Nicky Belmont), Daniella Alonso (Catherine), Aamya Deva Keroles (Lena Blackwell), Carolina Guerra (Lucy), Sohvi Rodriguez (Mia Benitez), Christina Ochoa (Renn Randall), Spencer Treat Clark (Adrian Dolan), Denis Leary (Billy), Dichen Lachman (Frankie)

S01E10: What Have You Done

S01E10: What Have You Done

Codyovi stále čekají, až se peníze dostanou do pohybu a opustí základnu. Mezitím se Baz snaží zjistit, co se stalo s Catherine. J se ocitá na rozcestí, ale nakonec si volí stranu a tím někoho zradí.

sk
9.8.2016
1 510 000
49 minut

Základní info:

Režie: John Wells
Scénář: Jonathan Lisco

Hrají: Finn Cole (J Cody), Ellen Barkin (Smurf Cody), Scott Speedman (Baz Blackwell), Shawn Hatosy (Pope Cody), Ben Robson (Craig Cody), Jake Weary (Deran Cody), Molly Gordon (Nicky Belmont), Aamya Deva Keroles (Lena), Ellen Wroe (Alexa Anderson), C. Thomas Howell (Paul Belmont), Nicki Micheaux (Det. Sandra Yates), Dorian Missick (Patrick Fischer), Michael Bowen (Vin), Ray Baker (Isaiah), Tyler Lain (Rick/mladý Isaiah), Rimea Kasprzak (malá Smurf)

Foto: TNT

Promo k epizodě

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tmouckova

Well done!

30.8.2016 | 21:30:38

Stav překladu

Epizoda S06E13: Fubar

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládala @MountainLionet. Od páté série jsou zde titulky z Amazon Prime Video.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Flashbacky se zaměří i na mladší sourozenecké trio

Flashbacky se zaměří i na mladší sourozenecké trio

Závěrečnou řadu doplní několik vedlejších postav, z nichž se tři představí ve flashbacích jako Šmoulinčiny děti Andrew, Julia a Baz. Nicméně tentokrát už nebudou malými dětmi, ale teenagery.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama