Animal Kingdom Kdo si zahraje mladou Šmoulinku?

Kdo si zahraje mladou Šmoulinku?

Kdo si zahraje mladou Šmoulinku?

Matriarcha rodiny Codyových, Šmoulinka, se ve čtvrté sérii dočká své mladší verze, jelikož uvidíme flashbacky z její minulosti. A nyní už známe představitelku, která si ji zahraje.

2 0
27.5.2019

O tom, že se blíže seznámíme se Šmoulinčinou minulostí jsme vám psali už nedávno, ale ještě jsme nevěděli, kdo se v roli mladé Šmoulinky objeví.

Janine „Šmoulinku“ v jejích dvacátých letech ztvární herečka Leila George, kterou jste nedávno mohli vidět například ve filmech Smrtelné stroje a The Kid. Janine je v téhle době chytrá a bojovná nihilistka, která přežívá na cestách a očekává, že se nedožije třiceti let. Poflakuje se s malou skupinou mužů o pár let starších než ona. Ti jsou převážně armádními veterány a surfaři, kteří provádějí krádeže, aby měli z čeho žít jejich tulácký život. Janine si však brzy uvědomí, že to jsou oni, kdo by měli dokázat, co v nich je, a ne ona.


A jak se zdá, mohli bychom se s touto postavou potkat hned v první epizodě čtvrté série, jelikož má díl název Janine, z čehož vyplývá, že se tato epizoda zaměří na Šmoulinku. A proč ne rovnou na její minulost? A s největší pravděpodobností bychom mladou Janine měli během série vidět více než jednou. Nezapomeňte, že nové série se dočkáme už zítra.

Zdroj: The Wrap

Jste zvědavi na mladou verzi Šmoulinky? Myslíte si, že se třeba seznámíme i s otcem Popea a Julie?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E13: Smurf

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @MountainLionet.

Po zhlédnutí neváhejte epizodu ohodnotit.

Nepřehlédněte

Pátá série povyšuje jednu postavu a nabírá dětské obsazení

Pátá série povyšuje jednu postavu a nabírá dětské obsazení

Seriál Animal Kingdom se letos vrátí se svou pátou sérií, ve které se kromě čtyř hlavních postav, jež se dožily konce předešlé série, budeme setkávat s jednou další, která se pro novou řadu dočkala povýšení. A také poznáme dětské verze Popa a Julie.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejlepší epizody S4

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny