Armor Wars
0/100 - 0×

Armor Wars

James Rhodes se vrací jako War Machine, aby zasáhl tam, kde Iron Man už nemůže. Vyplní se totiž noční můra Tonyho Starka, a to ve chvíli, kdy se jeho technologie ocitne ve špatných rukách.

USA | 2023 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
redaktoři
tom99

Rhodey se objevil v sedmi filmech, ale postavu neznáme, vše se změní s příchodem seriálu

Rhodey se objevil v sedmi filmech, ale postavu neznáme, vše se změní s příchodem seriálu

James Rhodes se celkem objevil v sedmi celovečerních filmech MCU a v jednom seriálu. To je poměrně slušné číslo. Kolik toho ale víme skutečně o Rhodeym? Moc ne, protože děj se většinou soustředil na Tonyho Starka či Avengers. Rhodes nedostal prostor. Šanci poznat ho získáváme až nyní.

14 0
9.2.2022

Natáčení seriálu Armor Wars stoprocentně začne letos. Některé zdroje uvádějí, že kamery by se měly roztočit již v květnu 2022, jiné tvrdí že až v říjnu 2022. Jelikož o seriálu nevíme prakticky nic, spíše se kloníme k druhé variantě. Seriál by se měl natáčet zhruba dva měsíce, což nás vede k tomu, že se zřejmě dočkáme nějakého skromného počtu epizod (zřejmě okolo šesti).

Novináři se neustále snaží od hlavního představitele Dona Cheadlea vyslídit více informací k seriálu. Ten nejen že žádné neřekne, ale on je doslova nemá. Seriál je stále v rané fázi a Cheadle v tuto chvíli nemá moc o čem mluvit. Pouze nedávno nastínil, že se těší, až konečně poznáme pravého Rhodeyho. Vůbec totiž netušíme, jaký je, kde žije a jak se chová.


(Co jsme se o něm dozvěděli vlastně ve filmech? Moc toho není, ale seriál to změní. Foto: Disney+)

Rhodey byl nejlepší kamarád Tonyho Starka, vystupoval v jeho příbězích. Následně byl hlavní spojkou Avengers, ale o postavě jako takové toho moc nevíme. Buď byl zastíněn neustavičnými Tonyho problémy, nebo řešil globální věci na úrovni Avengers. Postava Rhodeyho ale v MCU působí poměrně jednotvárně a ploše. A když si uvědomíme, že je v sérii prakticky od začátku, tak o to víc tluče tato jednotvárnost a zkratkovitost postavy do očí. I tento pohled se pokusí tvůrci vylepšit a hlavně změnit.

Seriál nám konečně přiblíží Rhodeyho osobnost a pohled na život po událostech Endgame. Tony Stark je mrtvý, Avengers jsou pryč. Všechny pojítka, která jsme doposud měli s postavou, nyní Rhodey ztratil. A je načase, aby se postavil na své vlastní nohy. Doslova. Postavu jsme naposledy viděli v úvodním dílu seriálu The Falcon and The Winter Soldier, kde si Don Cheadle švihl čestné cameo.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

ori

Bola by sranda keby sa objavila jeho varianta z multivesmíru, ktorú by hral herec z prvého Iron Mana :D

webmaster
9.2.2022 | 17:14:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama