Avengers: Earth's Mightiest Heroes (Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)
94/100 - 28×

Avengers: Earth's Mightiest Heroes(Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)

Je-li planeta ohrožena super zločinci, časem cestujícími dobyvateli, mimozemskými vetřelci, mýtickými bestiemi nebo roboty usilujícími o úplné zničení lidstva, jsou-li síly zla tak ohromující, že žádný hrdina nemá moc zachránit svět sám, když nezbývá žádná naděje, shromáždí se Avengers.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 30 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komiksový
hrají
Robin Atkin Downes (Abomination), Robin Atkin Downes (Baron Zemo), Fred Tatasciore (Hulk), Graham McTavish (Loki), Tom Kane (Ultron),


Baron von Strucker

Baron von Strucker

Narozen začátkem roku 1900 do prusské rodiny, která se po skončení francouzsko-pruské války přestěhovala do Strucker Castle v Bavorsku. Wolfgang von Strucker se stal mistrem šermu Heideberg. V druhé světové válce sloužil v organizaci Hydra jako poručík super vojáka jménem Red Skull.

Po letech se v Hydře dostal Strucker na vyšší postavení, dokonce když organizace S.H.I.E.L.D. uvěznila Zema, převzal Strucker organizaci a přivlastnil si titul Baron.


Během jedné mise při hledání ztracených relikvií, přisel Strucker do styku s neomezene mocnou rukavicí. Sice ho to stálo jeho pravou ruku, ale rukavice mu poskytla schopnost vstřebat životní energii jiných lidí, která ho udržuje silného a mladého.

Civilním jménem: Wolfgang von Strucker

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Film

Iron Man 3 (2013)

Premiéra: 3.5. USA/2.5. ČR 2013
Režie: Shane Black
Scénář: Shane Black, Drew Pearce
Hudba: Brian Tyler
Hrají: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Ben Kingsley, Paul Bettany, Rebecca Hall, Guy Pearce, James Badge Dale, Jon Favreau, Stan Lee, Stephanie Szostak, Yvonne Zima, Justin Wheelon, Bridger Zadina

Reklama

Titulky

Epizoda S02E26: Avengers Assemble

cz100%
DOKONČENO

Překladá: cl3rick

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama