Avengers: Earth's Mightiest Heroes (Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)
93/100 - 29×

Avengers: Earth's Mightiest Heroes(Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)

Je-li planeta ohrožena super zločinci, časem cestujícími dobyvateli, mimozemskými vetřelci, mýtickými bestiemi nebo roboty usilujícími o úplné zničení lidstva, jsou-li síly zla tak ohromující, že žádný hrdina nemá moc zachránit svět sám, když nezbývá žádná naděje, shromáždí se Avengers.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 30 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komiksový
hrají
Robin Atkin Downes (Abomination), Robin Atkin Downes (Baron Zemo), Brian Bloom (Captain America), Fred Tatasciore (Hulk), Graham McTavish (Loki), Tom Kane (Ultron),

Grim Reaper

Grim Reaper

Eric Williams je špatný člověk, rád ubližuje lidem a je sadistický.Byl černá ovce rodiny: jen se špatně narodil. Ve škole šikanoval, dělal problémy a zůčastnoval se různé drobné kriminální aktivity. Když byl starší, připojil se k organizované kriminální společnosti Maggia..

Ale když tato drobná kriminální kariéra neuspokojila jeho destruktivní povahu, přestěhoval se a dozvědel se o Hydře. Hydra viděla potenciál, který Eric má a vybavila ho kybernetickou paží, která se mohla transformovat v mocnou kosu. Vzal na sebe jméno Grim Reaper a nyní je vysoce postavený důstojník organizace Hydra. Jeho bratr Simon byl ten chytřejší, ale Eric měl silnější osobnost… hroznou osobnost.

Civilním jménem: Eric Williams

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama