Avengers: Earth's Mightiest Heroes (Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)
94/100 - 28×

Avengers: Earth's Mightiest Heroes(Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)

Je-li planeta ohrožena super zločinci, časem cestujícími dobyvateli, mimozemskými vetřelci, mýtickými bestiemi nebo roboty usilujícími o úplné zničení lidstva, jsou-li síly zla tak ohromující, že žádný hrdina nemá moc zachránit svět sám, když nezbývá žádná naděje, shromáždí se Avengers.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 30 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komiksový
hrají
Robin Atkin Downes (Abomination), Robin Atkin Downes (Baron Zemo), Fred Tatasciore (Hulk), Graham McTavish (Loki), Tom Kane (Ultron),


Grim Reaper

Grim Reaper

Eric Williams je špatný člověk, rád ubližuje lidem a je sadistický.Byl černá ovce rodiny: jen se špatně narodil. Ve škole šikanoval, dělal problémy a zůčastnoval se různé drobné kriminální aktivity. Když byl starší, připojil se k organizované kriminální společnosti Maggia..

Ale když tato drobná kriminální kariéra neuspokojila jeho destruktivní povahu, přestěhoval se a dozvědel se o Hydře. Hydra viděla potenciál, který Eric má a vybavila ho kybernetickou paží, která se mohla transformovat v mocnou kosu. Vzal na sebe jméno Grim Reaper a nyní je vysoce postavený důstojník organizace Hydra. Jeho bratr Simon byl ten chytřejší, ale Eric měl silnější osobnost… hroznou osobnost.


Civilním jménem: Eric Williams

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Film

Iron Man 3 (2013)

Premiéra: 3.5. USA/2.5. ČR 2013
Režie: Shane Black
Scénář: Shane Black, Drew Pearce
Hudba: Brian Tyler
Hrají: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Ben Kingsley, Paul Bettany, Rebecca Hall, Guy Pearce, James Badge Dale, Jon Favreau, Stan Lee, Stephanie Szostak, Yvonne Zima, Justin Wheelon, Bridger Zadina

Reklama

Titulky

Epizoda S02E26: Avengers Assemble

cz100%
DOKONČENO

Překladá: cl3rick

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama