Avengers: Earth's Mightiest Heroes (Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)
93/100 - 29×

Avengers: Earth's Mightiest Heroes(Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)

Je-li planeta ohrožena super zločinci, časem cestujícími dobyvateli, mimozemskými vetřelci, mýtickými bestiemi nebo roboty usilujícími o úplné zničení lidstva, jsou-li síly zla tak ohromující, že žádný hrdina nemá moc zachránit svět sám, když nezbývá žádná naděje, shromáždí se Avengers.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 30 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komiksový
hrají
Robin Atkin Downes (Abomination), Robin Atkin Downes (Baron Zemo), Brian Bloom (Captain America), Fred Tatasciore (Hulk), Graham McTavish (Loki), Tom Kane (Ultron),

The Leader

The Leader

Podřadný pracovník Sam Sterns pracoval jako vrátný v laboratoři, kde Bruce Banner pracoval na projektu gama záření. Zatím co z Bannera se stalo zabijácké monstrum Hulk, tak z Sternse se díky malému vystavení radiaci stal super lidský génius.

Má skvěle vyvinutou intuici, umí výborně řešit problémy, vyhledává a zaznamenává informace, jeho logické a filozofické schopnosti jsou lepší než kohokoliv jiného. Jeho schopnost předpovídat s velkou pravděpodobností různé taktické a strategické situace, je tak vyvinutá, že hraničí s jasnovidostí. Leader má perfektní pamět, že si dokáže vybavit jakýkoliv moment co se stal od oné nehody, která mu dala schopnosti.

Leader má velice dobré znalosti v oblasti genetiky, fyziky a robotiky. Navrhl velký počet sofistikovaných zbraní, vozidel, počítačů, androidů a syntetických humanoidů. Ale především to je znalec genetického inženýrství a velký manipulátor.

I přesto, jak je Leader geniální, má pouze jeden cíl – musí ovládnout svět.

Civilním jménem: Sam Sterns

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
kawalski

Hlas Jeffreyho Combse je boží. A sám Jeffrey též. Už ve Star Treku DS9 a Enterprise se mi líbil.

27.7.2011 | 7:08:38

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů