Castle (Castle na zabití) Nová sezóna, nové změny

Nová sezóna, nové změny

Nová sezóna, nové změny

Ano, vážení přátelé, konečně můžete přestat stříhat metr, protože váš oblíbený seriál je zase zpátky. V souvislosti s novou sérií pro Vás máme několik drobných technických informací a novinek.


3 0
23.9.2013

V úvodu bych Vás chtěl požádat především o jednu velmi prostou věc – už jste hlasovali pro Ednu v anketě Křišťálová lupa 2013? Pokud ne, ihned tak prosím učiňte klikem na obrázek v pravém horním rohu – zabere vám to jen minutu, a dáte nám tak větší naději na vítězství. Předem velice děkujeme!

Když jsme před měsícem vyhlašovali výběrové řízení na nové překladatele, ani ve snu by nás nenapadlo, že se Vás ozve tolik. Je vážně skvělé, že má tolik lidí zájem přispět svým umem k dobré věci pro ostatní. Bohužel, znamenalo to i to, že se na většinu z vás nedostalo – přesto Vám znovu děkuji!


Vybrali jsme tedy čtyři nové tváře: Deedra, KeeperX, nooby07 a C.t.Elder – (na rozhovory a podrobnější představení si počkejte během podzimu), které vás společně s Meredith68 a xMarc, se kterými jste měli tu čest už pátou sérii, budou každý týden obšťastňovat novými titulky.

V souvislosti s titulky souvisí datum jejich vydání, kde jsme museli bohužel/bohudík udělat jednu změnu. V souvislosti s tím, že se má maličkost rozhodla plně se soustředit jen na co nejkvalitnější závěrečné korekce, a časovým vytížením ostatních překladatelů, očekávejte nově titulky někdy ve středu v poledne. Na jednu stranu chápeme, že někteří z vás budou nespokojeně mručet, že se chtěli dívat už v úterý večer, na druhou, více času se snad pozitivně projeví na kvalitě.

Aktualizace: Kanaďané vydali Castla o den dříve, budeme vás průběžně informovat, jakým způsobem se to projeví na datu titulků.

Na závěr bych rád požádal, i když ti, na které to nejvíc platí, si to asi nepřečtou, aby, pokud už nějakým způsobem používají naše titulky pro své účely (zdravím sledujuserialy.cz), aby alespoň neumazávali řádky s překladateli a adresou edny, a jiné, konkurenční weby, aby sprostě nekradly naše titulky na svoje stránky – vždy se snad dá domluvit.

Kdo dočetl až sem, má bludišťáka.

Diskuze /7

Zazinho

mám bludišťáka :)

23.9.2013 | 21:17:53
libor76

Taky mám bludišťáka a těším se na titulky ;)

#3 castle_forever
23.9.2013 | 21:32:10
castle_forever

#2 libor76: Já taky :D Na titulky se moooc těším.

24.9.2013 | 11:02:31
Nameless Man

Tak hlas jsem vám poslal a článek cééélý přečetl, tak doufám že mě zítra odměníte titulky. Zdar překladatelům.

24.9.2013 | 11:48:54
pppeeetttrrr

zdravím, díl 6×00 je ten samý jako 6×01? předem díky za titulky.

24.9.2013 | 16:47:53
xmalinka

tiež :D a vopred ďakujem prekladateľom za titulky :) :)

24.9.2013 | 18:15:09
Janitko

Změna je život :) taky jsem odeslala hlas a dočetla to celé :) děkuji předem celému teamu za titulky ;)

25.9.2013 | 9:19:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Narozeniny