Castle (Castle na zabití) Trička Castle ?!

Trička Castle ?!

Trička Castle ?!

DOTAZNÍK BYL UKONČEN, DĚKUJEME ZA VAŠE HLASY

Triko s Edwardem už není to pravé? Justin taky neletí? Co to zkusit s Castlem?

Kdo z Vás někdy zatoužil po tričku s drsně pohledným Richardem Alexanderem Rodgersem, zabrousil možná na stránky oficiálního obchodu ABC, a rychle odtamtud také hned utekl, když spatřil tamější ceny. I my, prostí občané malé zemičky za oceánem, ale máme nárok na trochu toho cástlího swagu. Proto se v našich hlavách zrodil nápad natisknout si vlastní cástlí trička.

DOTAZNÍK BYL UKONČEN, DĚKUJEME ZA VAŠE HLASY

Byl by o ně zájem? Jak by se Vám líbily? Kolik jste za ně ochotni zaplatit? To vše nás zajímá. Poučen jedním semestrem Marketing Research jsem se jal do vytváření dotazníku, který čeká jen na Vaše vyplnění! Zkusili jsme vybrat 7 motivů, a jsem zvědavý, jak se Vám budou líbit. Barvy vítězného motivu se ještě můžou podle vašeho přání nakonec změnit.

DOTAZNÍK BYL UKONČEN, DĚKUJEME ZA VAŠE HLASY

Pokud projevíte dostatečný zájem, nemůžeme Vám to stoprocentně slíbit, ale uděláme vše proto, aby se trička skutečně daly co nejdřív koupit na webu fanbase.cz.

1 0
6.11.2013

Diskuze /10

tarfein

Dovolím si snad jen drobné info k motivům – vybíral jsem je já s Therou, chápu že to lze jen těžko srovnávat s 500 triky na oficiálním shopu, nemluvě o barvách a pod, z ekonomického hlediska je ale vyloučené, aby edna tiskla více různých variant a pod. – ve výsledku to vidíme na jednu, maximálně dvě různé, nejpopulárnější varianty – snad kdyby se do budoucna ukázalo, že je to rentabilní. Proto jen několik málo variant.

webmaster
1.11.2013 | 20:06:54
tarfein

Barevné varianty – Ano, taky jsme zvažovali pár bílých trik, pravděpodobně, pokud ke trikům skutečně dojde, uděláme ještě bleskovou anketu ohledně barevných variací vítězného motivu, a velikosti trička. Bohužel, já osobně nebo Thera jsme jen pěšáky v soukolí Edny, závislí na zvůli vedení ( :D ), takže to berte vše jako do jisté míry pilotní projekt.

webmaster
1.11.2013 | 20:17:21
RCKB

Výbornej nápad!!! Máte u mě další bod…

1.11.2013 | 22:12:41
Liss93

Skvělé, to je to, co tu chybělo :)

2.11.2013 | 23:07:35
libor76

Mně se fakt líbí trojka, ale jak jsem i psal do poznámky, máte vyřešená autorská práva?

3.11.2013 | 10:06:36
tarfein

Záměrem je udělat trika taková, aby neporušovaly ochranné známky ABC apod. – ta trojka, pokud na ni dojde, by se nějakým vhodným způsobem překreslila, aby vypadala podobně…pokud by to smysluplně nešlo, tak by se najelo na mmntálně druhou nejpopulárnější variantu, a to je „Writer“ , kde bych byl už tedy celkem bez obav co se týče práv. Samozřejmě, nebudu popírat, že je to asi na hraně, ale věřím, že tohle bylo důkladně promyšleno už předem ze strany Edny.

webmaster
3.11.2013 | 12:24:28
castle_forever

Ach, krásné. :) ♥♥ Rozhodně bych to brala. Jen nevím, které bych si vybrala. protože mě se líbí všechny. Myslím, že toto je opravdu dobrý nápad. ;-) ♥♥

3.11.2013 | 23:07:14
kacer11

Perfektní. Snad to vyjde… . :)

7.11.2013 | 14:35:26
tarfein

Hlasy už moc nepřibývají, během týdne anketu uzavřeme a pochopitelně zveřejníme nějaké výsledky, včetně infa co dál.

webmaster
10.11.2013 | 11:43:21
Castlefan1234

Mám dotaz. Jak teda to hlasování dopadlo? nevím jestli jsem to akorát tady nikde třeba nenašla nebo tak, ale příjde mi že tady nikdy není žádná informace o tom jestli to teda budete vyrábět nebo ne :) Protože to tričko bych vážně mooooc chtěla tak mě to zajímá :D

27.3.2014 | 22:24:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Narozeniny