Castle (Castle na zabití) Uvidíme se na podzim?

Uvidíme se na podzim?

Uvidíme se na podzim?

Závěr páté série je úspěšně za námi. Co jsme spolu za celý rok zažili? A na co se můžeme zase těšit?


2 0
14.5.2013

I když jsem se na tenhle den těšil, tak stejně nesnáším konce.
Poslední letní den…
Poslední kapitolu skvělé knihy…
Rozloučení s blízkým přítelem.
Ale konce jsou nevyhnutelné.
Přijde podzim.
Zavřete knihu.
Řeknete sbohem.
Dnes je to pro nás stejné.

Schovejte kapesníky, a potlačte slzy. Neloučíme se na vždy. Už za 4 měsíce se můžete těšit na další sérii. Chtěl bych Vám poděkovat, že jste nás sledovali. Že jste titulky stahovali. Za celý překladatelský a redaktorský tým, protože bez Vás by naše práce neměla smysl. Na hodnocení páté série je ještě brzo, mnozí z Vás jistě nedočkavě pokukují po dnešních titulcích, ale věřím, že se Vám i přes drobné výhrady líbila tak jako nám, a že se tu společně na podzim budeme zase každé úterý potkávat.


Zároveň chci poděkovat i dámskému osazenstvu naší malé překladatelské ponorky – Terce, za všechen ten obrovský kus často neviděné práce na stránkách Castla, Lence, za její vždy mimořádně kvalitní překlady, a Markétě, za její neutuchající nadšení a setrvalé vyrušování mé maličkosti během korekcí.

Dost bylo ale sentimentu, ke slovu se hlásí i ryze praktická stránka mé osobnosti. Protože si dobře uvědomujeme, že ne vždy byly naše titulky ideální, a to zejména u čtvrté série, kde neprobíhaly ještě řádné korekce, chtěl bych po Vás, abyste, vzhledem k záhadné absenci ankety, napsali do komentářů, jestli máte zájem o nově upravenou a opravenou verzi čtvrté, a možná i páté série. V případě, že byste zájem měli, časově by se první řádky mohly objevit někdy v půli června.

T

Diskuze /11

RCKB

Díky, díky, díky!!!! Odvedli jste skvělou práci a já Vám moc děkuju. Doufám, že nadále budete pracovat na našem oblíbeném seriálu :-)…Pokud jde o úpravu titulků, tak pokud budete mít chuť, jsem pro :-D

14.5.2013 | 23:24:48
Janitko

Moc hezké Alexis :o) Mě ještě finále čeká … , ale už teď chci všem poděkovat , hlavně těm co se podílejí na stránkách , práci na titulcích a všem fanoušům za diskuze – bylo to prima .. už se moc těším , až se tu budem opět potkávat ..se mnou na podzim(i dříve) můžete počítat :o) Co se týče titulků, jsem na nich závislá, takže jsem všema deseti pro .. :o) :o) Děkuji

14.5.2013 | 23:44:01
danpor

Také chci moc poděkovat Vám všem za titulky a za skvělou práci na těchto stránkách.Už teď se moc těším na další pokračování a během přestávky se sem také podívám.A na podzim se určitě uvidíme.Ještě jednou díky.

15.5.2013 | 0:11:02
xmalinka

Dakujem za titulky… je uplne super, ked si mozem pozriet vzdy novu cast v den jej odvysielania alebo max na druhy den… este raz velke dakujem

15.5.2013 | 8:28:18
FUNsurax2000

Hezký text určitě vám dal zabrat stejně tak titulky a myslím že mluvím za všechny :-) Moc se těším až bude nová série a já každý den budu koukat na Ednu jestli už tady něco není a jestli nepřibyl nový článeček. :-D Jediné co mi nejvíc dělá starosti je to rozhodnutí okolo 7 série… vždyť jí teď požádal o ruku co by do ní dali ?! Ale ono se to podle mě všechno ještě ukáže (škoda že až na podzim :-( ) Ale ještě jednou moc děkuju za titulky.

15.5.2013 | 9:41:49
Nameless Man

Děkuji celému překladatelskému týmu za pravidelnost i rychlost s jakou jste nám titulky po celou sezonu připravovali a také za všechny ty příspěvky,články a videa která nám zkracovala čekání na další epizody. Práce neviděná je často nedoceněná, ovšem vy jí odvádíte skvěle.

15.5.2013 | 10:38:16
castle_forever

Samozřejmě, že o titulky mám vždy zájem. Jsem na nich závislá :D Ráda si je, zde stahuji. ♥ Děkuji vám, za tuto skvělou práci, co děláte :) Určitě se zde podívám, i během pauzy, jestli tady není, něco nové. Už se velice těším, na 6 sérii která nás čeká na podzim. :)

15.5.2013 | 14:35:39
hamster

V první řadě vám patří díky, že tady dáváte všechny ty články i poklona za titulky, tak rychle a kvalitně přeložit těch 800–900 řádků je skvělá práce. A myslím to vážně, já bych se klidně díval i bez titulků, ale vždy si na ně počkám, jsme zvyklý si pouštět titulky ke všemu, i když je vlastně nepotřebuju. O to více jsem pak kritický ke zjevným chybám překladu. A ty tady skoro neregistruju. Myslím, že korekci titulků by stačilo udělat pouze k 5. sérii ;-)

15.5.2013 | 17:13:34
PitrsM

Díky moc za všechny vaše titulky a rozhodnutí udělat korekce 4. a 5. série rozhodně schvaluji. :) BTW i ty poslední by ji ještě trošku potřebovaly, je vidět, že jste opravdu moc chtěli, aby byly ještě ten den, co vyšel poslední díl. Pokud budete mít zájem napsat, kde jsem opravoval chyby, můžete mě zkontaktovat na email… ;)

15.5.2013 | 22:59:12
pasazer

Díky všem za všechno a po prázdninách nazdárek )))

16.5.2013 | 0:36:08
FUNsurax2000

Jestli by to někoho zajímalo byla jsem zvědavá a napsala jsem Primě kdy začnou dávat Castla s dabingem a dozvěděla jsem se že to bude nějak na podzim až bude 6.série. :(

16.5.2013 | 16:32:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Castleova Bibliografie

Deadly Heat (5)

Deadly Heat (5)

Český název: Heatová v žáru smrti

Již pátá kniha ze série o newyorském detektivovy z vražd Nikki Heatové, které pomáhá úspěšný novinář Jameson Rook.

Narozeniny