Chicago Justice
80/100 - 5×

Chicago Justice

Seriál Chicago Justice je již čtvrtým seriálem z produkce Dicka Wolfa. Tentokrát se příběh zaměřuje na žalobce úřadu státního návladního v Chicagu. Peter Stone a jeho kolegové budou bojovat za spravedlnost v městské politice.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Philip Winchester (Peter Stone), Jon Seda (Antonio Dawson), Joelle Carter (Laura Nagelová), Monica Barbaro (Anna Valdezová), Carl Weathers (Mark Jefferies)


S01E04: Judge Not

S01E04: Judge Not

Když je přední soudce zastřelen a zabit, když opouští bar s Valdezovou, její integrita je zpochybňována a Stone ji zakáže pracovat na případu. Ale tým se dozví, že smrt soudce je spojena se soudem, ve kterém vynesl mírný trest vysokoškolskému násilníkovi.

12.3.2017
6 420 000
42 minut

Základní info:

Režie: Elodie Keene
Scénář: April Fitzsimmons
Herci: Philip Winchester (Peter Stone), Jon Seda (Antonio Dawson), Joelle Carter (Laura Nagelová), Monica Barbaro (Anna Valdezová), Carl Weathers (Mark Jefferies), Holly Curran (Zoe Butlerová), Dennis Flanagan (Jon Hoffman), Tijuana Ricks (Vivian Teaganová), Kathleen McNenny (paní Kinzieová), Lizzy DeClement (Caitlin), Douglas Sills (soudce Ray Kinzie), Claudia Michelle Wallace (soudkyně soudu) a Oliver Platt (Daniel Charles), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama