Chicago Justice
80/100 - 5×

Chicago Justice

Seriál Chicago Justice je již čtvrtým seriálem z produkce Dicka Wolfa. Tentokrát se příběh zaměřuje na žalobce úřadu státního návladního v Chicagu. Peter Stone a jeho kolegové budou bojovat za spravedlnost v městské politice.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Krimi, Právnický
hrají
Philip Winchester (Peter Stone), Jon Seda (Antonio Dawson), Joelle Carter (Laura Nagelová), Monica Barbaro (Anna Valdezová), Carl Weathers (Mark Jefferies)


S01E11: AQD

S01E11: AQD

Když je antienvironmentání radní zabit brutálním nárazem auta, Antonio a Nagelová se snaží ze všech sil dopadnout řidiče. Ale místo toho aby se jednalo o úmyslnou srážku k záchraně přírody, nakonec se z řidiče vyklube šílená matka, která se zoufale snaží zachránit svoji unesenou dceru. Když Valdezová zjistí, že matka byla obětí podvodníka, nastává otázka, kdo je zodpovědný za smrt radního? Matka snažící se zachránit svoji dceru? Nebo pachatel podvodu?

30.4.2017
6 150 000
42 minut

Základní info:

Režie: Victor Nelli Jr.
Scénář: Lawrence Kaplow a Elizabeth Rinehart
Herci: Philip Winchester (Peter Stone), Jon Seda (Antonio Dawson), Joelle Carter (Laura Nagelová), Monica Barbaro (Anna Valdezová), Carl Weathers (Mark Jefferies), Kate MacCluggage (Jane Reynoldsová), Josh Cooke (Ted Reynolds), Kara Killmer (Sylvie Brettová), Robbie Tann (Jim Sprague), Faith Prince (Holly Washingtonová), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Případ, ve kterém jsou vinni obě strany (matka vs. otec). Každý musí sám zapřemýšlet, jestli nakonec konečný „šťastný“ výsledek byl ten nejspravedlivější.

webmaster
20.11.2020 | 22:16:47

Filtr seriálů
Reklama