Dark Universe
67/100 - 3×

Dark Universe

Dark Universe je ambiciózní projekt Universalu, který hodlá vytvořit vesmír s klasickými monstry a zaplnit jej těmi největšími filmovými hvězdami. První vlaštovkou byla Mumie v hlavní rolích s Tomem Cruisem a Russellem Crowem. Další filmy budou brzy následovat a pokusí se navázat na slavnou éru monster z třicátých let minulého století.

USA | 2017 | Vysílá se
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Russell Crowe (Henry Jekyll), Sofia Boutella (Ahmanet), Tom Cruise (Nick Morton), Annabelle Wallis (Jenny Halsey)


Reboot Invisible Man hlásí další hereckou posilu

Reboot Invisible Man hlásí další hereckou posilu

Začátek natáčení nového filmu Leigha Whannella se pomalu blíží, proto není divu, že k projektu přibývají nové posily. Dalším nováčkem je Aldis Hodge, jenž si zahraje velmi důležitou roli.

3 0
20.6.2019

Nová inkarnace snímku Invisible Man by měla být zahajovacím projektem staronového vesmíru Dark Universe, jenž byl po fiasku filmu The Mummy de facto mrtvý. Tento film se ho pokusí znovu nastartovat a o jeho režii se postará Leigh Whannell, tvůrce ság Saw a Insidious, který loni úspěšně debutoval v roli režiséra filmem Upgrade. Zatímco hlavní role Invisible Man zůstává neobsazena a studio Blumhouse fanoušky stále s jejím obsazením napíná, my už víme, že ve filmu uvidíme herečky Elisabeth Moss a Storm Reid.

Hlavní ženský part ve filmu ztvární Elisabeth Moss. Foto: Universal Pictures


K obsazení se nyní přidává i herec Aldis Hodge, jenž se proslavil v seriálu Underground a ve filmech Straight Outta Compton či Hidden Figures, nyní pak září v novince City on a Hill. Ve filmu ztvární jednoho z přátel Cecilie (Elisabeth Moss), který se snaží své kamarádce pomoci překonat ztrátu manžela, tedy vracejícího se Neviditelného muže. Uvidíme, jak velká bude jeho role ve výsledném filmu, už teď ale nápadně připomíná postavu doktora Cranleyho z originálu, tedy mladého vědce, jenž je nakonec donucen pomáhat zlotřilému padouchovi. Zahraje si Hodge někoho podobného?

Těšíte se na Hodgeovo angažmá ve filmu Invisible Man?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama