Kříšení mrtvých: 10 seriálů, které by se měly vrátit

Kříšení mrtvých: 10 seriálů, které by se měly vrátit

Víte, co mají společného Akta X, Městečko Twin Peaks nebo Dallas? Všechny tyhle seriály se už jednou vrátily či teprve vrátí několik let po svém konci. Oživování mrtvých se zřejmě stává trendem, a proto jsme vybrali deset seriálů, které podle nás ještě neřekly poslední slovo.

32 0
29.1.2015

Gilmore Girls (2020)

(Život je krátký, mluvte rychle. Foto: CW)

Není mnoho seriálů, po jejichž pokračování volají fanoušci neochvějně od chvíle, kdy skončily. Patří mezi ně i Gilmorova děvčata. Snad každý rok čelí protagonistky dvou Lorelai Lauren Graham a Alexis Bledel otázkám, kdy už se konečně vrhnou na novou sérii, anebo alespoň na závěrečný film. Tvůrkyně seriálu Amy Sherman-Palladino, která jeho cestu určovala jen během šesti ze sedmi sérií, by prý podle Graham celý seriál ukončila jinak a má navíc doma schovaný nástin toho, jak by to mělo být. Nikomu ale o svém pojetí konce nikdy neřekla, a místo toho natočila seriál Gilmorkám velice podobný – Bunheads – což nás jednoznačně přivádí k myšlence, že tyhle karty jsou ještě pořád na stole a jednou se s nimi určitě bude hrát, třeba jako vzdání holdu nedávno zesnulému dědečkovi Richardovi. (I kdyby to mělo vypadat jako filmový návrat Veronicy Mars.)


Lost (2019)

(Ostrov volá zpátky. Foto: ABC)

Jestli Damona Lindelofa něco opravdu unavuje, pak neustále odpovídání na dotazy, proč Ztraceni skončili tak strašně a skoro všechny zklamali nezodpovězenými otázkami. V roce 2013 ale sebral odvahu a vzkázal všem, co si o tom opravdu myslí, a že si za tím, jak seriál ukončil, opravdu stojí, protože se mu to tak líbilo. My si ale pořád myslíme, že svět Ztracených ještě není tak úplně ztracený. V roce 2019 uplyne 15 (vzpomínáte?) let od pádu letadla na podivný ostrov. A i když se nemusí vrátit všichni známí hrdinové, podobně jako tihle Hrdinové, spin-off s Dharmou či jakékoliv jiné pokračování Lost by nám nikomu příliš nevadilo. I kdyby jen z nostalgie k seriálu, který pomáhal měnit televizi.

Dexter (2017)

(Vlk v rouše beránčím. Foto: Showtime)

Když už jsme načali téma konců, které mnoho lidí hluboce zklamaly, nemůžeme nezmínit Dextera. Dexter není jen příběh sériového vraha, ze kterého se stává člověk, ale také příběh stanice Showtime, jak se rozhodla ze své nejúspěšnější série vydojit co nejvíc peněz. Jenže co Showtimu zůstane, až přijde o Homeland, svůj největší hit? Příští rok se ještě zachrání pokračováním Twin Peaks, ale co potom? Jak zase přitáhne diváky zpátky k sobě? Tohle nezachrání ani Ray Donovan. Zní to možná jako práce pro Dextera. Ostatně šéf stanice už druhý rok po sobě opakuje, že pokračování s Michaelem C. Hallem by klidně udělal. Návrat nejoblíbenějšího sériového vraha je možná blíž, než si všichni chceme připustit.

Friends (2029)

(Přátelé až do smrti. Foto: NBC)

Jednou za čas se na YouTube objeví vždy nové video, které se tváří jako trailer na závěrečný film jednoho z nejoblíbenějších sitcomů všech dob. A v tu dobu se vždy najde hromada lidí, která je ochotná takové video sdílet a těšit se z návratu šestice přátel. Drahnou chvíli ale netuší, že je jen napálil nějaký fanoušek. O návratu seriálu Friends by se daly popsat stohy papíru třeba jen podpisy lidí, kteří podepsali všemožné internetové petice, v nichž žádají, aby Přátelé dostali alespoň film. Zatím ale jen házeli hrách na stěnu. My si však přesto myslíme, že návrat Chandlera, Monicy, Rosse, Rachel, Joeyho a Phoebe není nemožný. Věříme, že jednou budou volání fanoušků vyslyšena a že nějakého pokračování se dočkáme. Co třeba v roce 2029, 25 let od konce seriálu a 35 let od jeho začátku? To zní jako dobrý důvod, proč potěšit své věrné diváky.

Prison Break (2017)

(Skoro tucet špinavců. Foto: FOX)

Když nedávno na tiskové konferenci zástupci stanice FOX prozradili, že pokračování Akt X vlastně není až tak úplně sci-fi, jak se záhy i potvrdilo, nechali se slyšet i o tom, že by mohli oživit také Útěk z vězení. A co víc, prý by to udělali jako lusknutím prstů, zejména kdyby měli Prison Break vrátit jako jednu uzavřenou sérii. Bez bratrů Scofieldových by to ale nejspíš nemělo vůbec žádný smysl, takže otázka zní: Chce FOX strčit případné pokračování někam mezi děj známý ze seriálu, anebo oživí Michaela podobně, jako to udělal třeba se Sárou? A je na to stanice vůbec připravena poté, co zjistila, že neví, jestli ještě jednou zopakovat návrat 24 hodin?

Pushing Daisies (2020)

(Ještě jednou všechny oživit. Foto: ABC)

O seriálu Pushing Daises jste možná nikdy neslyšeli. Lépe se vám třeba ale vybaví jeho český název Řekni, kdo tě zabil. A ještě lépe teď snad poznáte hlavního hrdinu, který se blýskl v hobití trilogii jako elfský král Thranduil. Lee Pace měl však před svým vstupem na stříbrné plátno ještě mnohem lepší roli. Jako koláčník (tj. ten, co peče koláče) Ned totiž dokázal dotykem na minutu oživovat mrtvé a zjišťovat tak, co se jim stalo. Barevné, trhlé a velice osobité Pushing Dasies však dostalo jen dva roky života. Tvůrce seriálu Bryan Fuller (Hannibal) chtěl dokonce před dvěma lety uspořádat kampaň na Kickstarteru, aby seriál vrátil zpátky alespoň jako poslední film sponzorovaný fanoušky. I loni v únoru byl podobně optimistický. Doufejme proto, že koláčník Ned dokáže svým dotekem oživit ještě jednu poslední mrtvolu, ale určitě na déle, než jednu minutu.

Firefly (2023)

(Vesmírný western, vesmírná láska. Foto: FOX)

Pokud jsme o fanoušcích Gilmorových děvčat napsali, že na pokračování seriálu čekají neochvějně, pak pro fanoušky Firefly budeme muset najít vhodné slovo v úplně jiné vesmírné dimenzi. (Bývalí) diváci svou lásku pravidelně a tradičně vyjadřují hercům a tvůrcům na všech možných Comic-conech, což jen svědčí o tom, že ani dvanáct let po konci není posádka Firefly mrtvá (tedy jak kdo, že). Firefly, pokud se vrátí, se ale zcela jistě nebude vracet jen tak, že si nějaká stanice postaví hlavu a nařídí tvůrci Jossi Whedonovi, aby to udělal. Joss Whedon si teď se svými Avengers v zádech může zcela jistě diktovat vlastní podmínky… a možná, že se k jednomu ze svých nejúspěšnějších projektů bude chtít ještě vrátit. Co třeba na 20. výročí od konce seriálu? Obzvlášť teď, když v příštích letech na to možná bude mít i čas?

Stargate SG-1 (2018)

(Hvězdná brána otevřená. Foto: Syfy)

Hvězdná brána se znovu otevře. A možná už do tří let. Sice se v ní asi nesetkáme se starým týmem, ale pokud zvěsti nelžou, Roland Emmerich a Dean Devlin chtějí vytvořit hned novou trilogii a restartovat původní film z roku 1994. Některé zdroje tvrdí, že se prvního z filmů dočkáme už v roce 2017, my budeme jen o rok skeptičtější. Optimismem budeme hýřit jinde. Svět Stargate je natolik rozsáhlý, že ho klidně můžeme rozpínat do nekonečna. Proč proto chystané filmy nedoprovodit i ještě jednou (mini)sérií se starými známými? V dnešní době, kdy filmové hvězdy společně s některými studii utíkají do televize utrácet i vydělávat své peníze, nemusí to být vůbec nemožné. Ba naopak. Propojit nové filmy s televizním seriálem třeba jako po vzoru Agents of S.H.I.E.L.D. či Agent Carter se nám jeví jako docela dobrý nápad.

Charmed (2020)

(Čarodějky ještě nezaklely posledního démona. Foto: CW)

Piper, Phoebe, Paige a Prue, sestry Halliwellovy. Čtyři čarodějky, které své fanoušky dokázaly okouzlit celých osm sérií (Prue a Pagie se v tom jen vystřídaly). A ve svém kouzlení a zabíjení démonů možná budou pokračovat zase. Ačkoliv se o každém druhém seriálu dá bez problému napsat, že „se mluví o jeho návratu“, v případě Čarodějek bychom tomu i skutečně věřili. Před dvěma lety se stanice CBS kasala, že by reboot Charmed mohla zpracovat a nechala si vypracovat scénář. Od té doby uteklo už hodně vody a stále se nic neděje. Představitelka Prue, Shannen Doherty, pak loni v září řekla, že reboot s novými herci by už neměl to pravé kouzlo. A my souhlasíme. Jestli se ale stanice CBS nakonec vytasí s novou verzí sterého seriálu, anebo s pokračováním, to jde těžko říct. Osobně bychom si ale tipnuli spíš to první. Třeba jako po vzoru 90210.

Baywatch (2021)

(Návrat rudých plavek. Foto: NBC)

Mitch Buchannon, pravda, už docela šedivý, běží po pláži v červených plavkách a s červeným plovákem v ruce. Za ním pospíchá i zestárlá C. J. Parkerová, která už prohrála boj s vráskami a snaží se ho dohnat. Jestli by nějaké retro z devadesátých let mohlo ještě někdy fungovat, pak je to určitě Pobřežní hlídka. Přiznejte si to, podívali byste se na ni i přesto, že původní seriál považujte za naprostou ptákovinu. Už jen kvůli Davidu Hasselhoffovi a Pamele Anderson. Jeden seriál, a mnohem starší, už se takhle vrátil. A dařilo se mu tři roky udržet si pozornost diváků. Mluvíme samozřejmě o Dallasu. Někdo nový by se tímto návratem mohl inspirovat, obsadit opět některé staré tváře, kvůli kterým by se na Baywatch většina lidí podívala, a pak je nechat postupně přejít do pozadí a přenechat jejich práci nové, mladé generaci záchranářů, podobně jako to starý lišák J. R. a jeho bratr Bobby udělali s mladými Ewingy. Uvidíme, jestli dřív vznikne film, anebo seriál.

A co vy? Myslíte, že jsou naše tipy přestřelené, anebo se s nimi shodnete? A který seriál byste rádi viděli zpátky v televizi?Diskuze /115

JohnyTSK

jednoznačne stargate, ale pokračovanie seriálu. alebo spojiť seriál s novím filmom ako ste písali.

29.1.2015 | 19:12:32
Lazaxter

Přátele bych nechal být, mohlo by to jen uškodit.. byl bych rád za Lost, ale v tom vůbec nevěřím v jakékoliv podobě

#56 Tomek666
29.1.2015 | 19:20:22
MiqueEala

jo Firefly by to chtělo, jen nvm, jak to bude vypadat, když jsou herci najednou o 13 let starší. Ale SG1 bych se vyhnul a spíš bych skočil na SG universe. To jediné z těch sérií za něco stálo.

#20 Faetrol
29.1.2015 | 19:22:34
dvl

stargate by bolo super

29.1.2015 | 19:24:37
Leuki

Stargate měli jet aspoň tu Universe do konce, těm novým filmům moc nevěřím ale aspoň bude moje závislost ještě větší

29.1.2015 | 19:31:26
Grazl

Vždycky budu za návrat FireFly, i kdyby herci měli bejt třeba o třicet let starší (Červenýmu trpaslíkovi to taky zase tak neuškodilo). Jinak bych rád viděl i Startgate a možná i ten Prison Break by se nějak rozumně mohl vrátit.

redaktor
29.1.2015 | 19:35:07
Micoslav

Stargate navzdy…to by mohli vysielat do konca života a furt by som sa na to pozeral

#14 SelWraith #16 Earthemis #60 Billy the Kid
29.1.2015 | 19:41:18
A.L.01

chybí mi tam Buffy :)

#34 Miffy
29.1.2015 | 19:46:35
Táta Medvěd

Určitě má také co říct Jack Bauer :) Takže 24 :-)

29.1.2015 | 19:46:46
Aprok

Lost !!! :D :D

#77 psychko
29.1.2015 | 19:48:06
jajush

Já samozřejmě MILUJU Přátelé a nenechala bych si ujít ani jedinou novou minutu (ačkoli si nejsem jistá, jestli je potřeba tenhle seriál dál otevírat), ale obrovskou radost mi udělala informace o Pushing Daisies a taky fakt, že si zasloužil zařazení do tohoto žebříčku :-)

webmaster
29.1.2015 | 19:51:02
iNstinkt-

Návrat Stargate je 100% to je jasný pak už to vidím jen na spinoffy dextera a lostů. Firefly podle mě šanci nemá kdyby ano už by to bylo obnovený měli na to hodně času. Z toho ostatního nic nebude.

29.1.2015 | 19:57:29
Barke

Lost :) !!

29.1.2015 | 20:00:45
SelWraith

chtělo by to SGA a SGU … A jak psal Micoslav, tak to mám taky :)
#7 Micoslav:

29.1.2015 | 20:08:41
PecaCZE

Lost, Dexter, Friends no nevim :/ a Pushing Daisies.

29.1.2015 | 20:11:59
Earthemis

#7 Micoslav: Tak tak, prostě srdcovka.

Byla bych ráda i za Lost a Prison Break.

29.1.2015 | 20:14:27
Akul

Jedině dokončit SGU.

29.1.2015 | 20:16:00
Twiggi

Pushing Daisies, protože by to byl seriál, který nedostal tolik prostoru jaký si zasloužil :-) A za mě teda i Gilmorky. Seriál na kterém jsem vyrostla a můžu ho sledovat dokola, už i jen kvůli těm dialogům mezi Lorelai a Rory :-)

29.1.2015 | 20:16:35
L0newolf

moc rád bych viděl další Firefly, seriál byl podle mě nesmírně krutě utnut a film už je jen taková znouzectnost…a taky bych si přál dokončit SGU

redaktor
29.1.2015 | 20:17:10
Faetrol

#3 MiqueEala: Naprosto souhlasím s tvou poznámkou o SGU ;D

29.1.2015 | 20:21:52
Orea

Gilmorky sleduju teď už po několikáté a pořád je to pecka, odsouvají seriály v mém pořadníku na vedlejší kolej :-D pokračování si ale nedovedu představit, i když by mě docela zajímalo zakončení od Amy Sherman-Palladino :-)
Charmed teda fakt ne, jako koukala jsem, ale ruku na srdce – je to pěkná kravina s dokola se opakujícím scénářem :-) k tomu už se nehodlám vracet…
Ale určo bych mrkla na Dextera ;-)

29.1.2015 | 20:31:24
barahir

Firefly bych taky chtěl, ale moc tomu nevěřím, seriál co do sledovanosti moc úspěšný nebyl a ani fanoušky vydupaný film Serenity se nezaplatil, takže to je po dalších 10 letech vyloženě hazard, jít do projektu, kterej má sice spoustu fanoušků, ale vlastně nikdy nebyl výdělečnej.

redaktor
29.1.2015 | 20:32:05
1Bobesh1

Gilmorky se vrátit musí, musí t oprostě uzavřít. Hned jak na The CW skončí se superhrdinama, určitě vymyslí něco ve stylu Baywatch. Lost se vrátí! To tvrdím už od konce seriálu. Koláčník byl nehorázně cool, takže doufám, že ho oživí.
Věřím, že Amerika určitě Stargate nenechá v klidu minimálně novou filmovou trilogií to oživí. Určitě by se nemusel vracet útěk z vězení, tam už to je uzavřené.

#26 Billy the Kid
admin
29.1.2015 | 20:36:31
barahir

Z Lostu asi jedině tu Dharmu nebo nějakej remake, jinak tam bylo tolik postav, že původní partu dohromady nedají.

redaktor
29.1.2015 | 20:39:05
Billy the Kid

bral bych SGU ale i restart je dobra zprava

29.1.2015 | 20:55:59
Billy the Kid

#23 1Bobesh1: nic proti ztracenym ze začatku jsem byl fanda ale pak mi došlo z meho hlediska že serial nema hlavu ani patu a tak jsem to vzdal :)

29.1.2015 | 20:57:08
Bingod

Chtělo by to další kinofilm, navazující na Serenity, to by IMO bylo i reálné…

29.1.2015 | 21:03:56
0ndr3j77

Dr. House, ostatok múže jet do prdele :D

29.1.2015 | 21:14:25
TOMASH

LOST odpisala strasna piata sezona – serial nech odpociva v pokoji a zostanu prijemne spomienky na prve serie. Dalsia srdcovka Prison brake mala KONIEC. Akekolvek pokracovanie by bol uz iny serial. To Dexter je ine kafe – paradny umyselne otvoreny koniec a ja dufam ze bude pokracovat a serial bol ukonceny len naoko aby sa divaci neunavili. Stargate sa ako serial podla mna uz vycerpala ale pokracovanie filmu to by slo.

29.1.2015 | 21:16:35
Mattlama

Ze seznamu bych uvítal pokračování Firefly, z mého osobního seznamu bych miloval pokračování Buffy :)

29.1.2015 | 21:20:33
Atenecka

Prosím prosím Firefly a Charmed. už bych něchtěla nic jiného k vánocům .)

Osobně bych spíš chtěla čarodějky s novejma herečkama (přece jen na Page už se koukat nedá…) Mámu holek by mohla hrát Shanon Doherty.-)

A Firefly? Kdyby tam byla Morena Baccarin v roli Inarri, tak by mi to uplně stačlo ( i kdyby se tam jen 40 minut natřásala v šatech xD) Ale asi to zas vyšumí a já zamáčknu další slzu :-)

když budu žít dostatečně dlouho, tak doufám, že se toho dožiju… Ono co by také mohli furt vymýšlet (a ano, vím, že komixů je ještě hodně…)

Ale seriál, který bych fakt chtěla aby se začal znovu „natáčet“ jsou Kačeří příběhy .-)

29.1.2015 | 21:24:43
Lolkar

k tomu Stargate bych chtěl říct, že tvůrci nové trilogie nechtějí mít nic společného se seriálem… Bude to pouze remake původního filmu + další 2 filmy, tudíž nic co se stalo v seriálu nebude bráno v potaz.

29.1.2015 | 21:40:12
mato1326

Bolo by fajn keby Stargate universe dostala ešte aspoň jednu 20-dielnu sériu a uzavrela poriadne to čo nechala otvorené. Zakončiť to nejakým filmom o veľkom objave a potom začať nový stargate zas postavený na tých predošlých, podobne ako stavala atlantis a universe.

Osobne sa mi, ale zdá najživší universe, kedže je najmladší a všetci vieme, že antici išli po niečom veľkom. Nehovoriac, že destiny je obrovská krásna loď a už to je úžasné.

29.1.2015 | 21:42:10
Miffy

#8 A.L.01: Jojo pokračování Buffy by se mi taky líbilo :D

29.1.2015 | 21:55:44
Dorothea

Stargate ale asi už to nebude ono. SG-1 byla LEGENDÁRNÍ!! Atlantida atd.. už byla jen nuda a blbost :'(

29.1.2015 | 22:15:16
Destinytte

Návrat Dextra bych psychicky neunesla. :D

29.1.2015 | 22:26:20
elanor

Firefly by bolo super. :-) a tajne snivam, o dokonceni My name is Earl… :-D

29.1.2015 | 22:35:36
Ruklashu

Moc moc moc prosím o Pushing Daisies. Ten seriál jsem zbožňoval a proto je ABC u mě na černé listině, stejně jako Amazon.

29.1.2015 | 23:06:01
Davos

Tak za pokračování Firefly bych dal po jednom ze všech svých párových orgánů, to byla jedna z největších vražd v dějinách televizní produkce :D A film nebo pokračování SGA by byl rozhodně taky bezva, po 5. sérii to strašně utli.

29.1.2015 | 23:11:42
dfx

Lost – Iba ak by vysvetlili, co tym chceli povedat.

Prison break – Zbytocne. Bol ukonceny.

24 – Jednoznacne si prajem pokracovanie.

X files – Pokracovanie by mohlo byt zaujimave.

Dexter – Jednoznacne si zelam nejaky spin off. Viac som pisal v diskusii tu:

http://www.edna.cz/…ovy-koncept/

29.1.2015 | 23:12:59
Kafka Tamura

Kromě u Firefly (případně nějaký Stargate…Atlantis nebyl dokončený) si u všech ostatních tipů říkám, jestli jste nespadli z višně a opravdu by někdo chtěl ještě něco k tomu. Ale největší wtf je teda to, že někdo opravdu touží po návratu Prison Break? :D :D To je snad blbý vtip. Opravdu? I po poslední řadě a závěrečném naprosto zbytečném filmu? tststs

Když už bych si mohl vybrat, co vyhrabat a ještě aspoň na jednu řadu rozjet (pokračování či spinoff), tak by to byl ten Firefly (ten by zvládl samosebou i víc řad), Oz, Six Feet Under, Battlestar Galactica (i když nevím, o čem by to mělo být), IT Crowd… a proč odstranili Futuramu nepochopím, ta by se dala vyždímat ještě daleko víc.

29.1.2015 | 23:28:18
Sasanka

Firefly!!!!!

29.1.2015 | 23:55:11
piol29

Každopádne by bolo zaujímavé keby sa v LOST (výzorovo) miesto Claire Littleton objavila Carrie Mathison :)

30.1.2015 | 0:01:20
Mass

Čarodějky – miluju!! bez toho seriálu by nebylo moje dětství (seriálově) dokonalé :D

redaktor
30.1.2015 | 0:04:01
Ne-On

mohli by konečně udělat SG-A závěrečný film

30.1.2015 | 0:12:28
lopee

Stargate má ještě co říct, ten svět je vážně nekonečný (v dobrém). Naopak LOST snad již nikdy nebude. S tímhle seriálem je to jako s Matrixem. První díl naprostá bomba a něcom co tu ještě nebylo, druhé pokračování už nic moc a třetí naprostá tragédie.

30.1.2015 | 0:13:25
gabrielaZlbc

Stargate by se vrátit mohla, musela, nějak. Ale ne universe. Nepokračovat, nikdy. Zakopat a zapomenout. Tahle série znehodnotila celou stargate. Ocením cokoliv, co nám jen trošku vrátí starou dobrou SG1.. alespoň příběhově, když ne obsazením.

30.1.2015 | 0:16:29
Oveckoun

Šmarjá, sledoval jsem to všechno! :D Jenomže většina těchto seriálů vždy nějakým způsobem formovala televizi a tak by bylo nejlepší, aby už zůstaly navěky spát. Chce to nové nápady.

#49 PecaCZE
30.1.2015 | 0:18:42
PecaCZE

#48 Oveckoun: Právě aspoň na tu zkoušku, když se nebude líbit tak se to ukončí

30.1.2015 | 0:43:39
lightbrand2

Firefly byl a vždy bude číslo 1. i přes to, že herci jsou komplet mimo věkovou kategorii a že film hodil jeden velký bobek na celou sérii. SG byl super seriál, ale nechtěl bych další hovadinu ve stylu ORI. Mohli by zakončit SGA to byl super seriál s SGU byl ultimátní best of ever ale holt lidi nemají rádi tyto typy psycho real seriálů a když nic nevybuchuje každý díl není to ono… jinak Pushing Daisies byla paráda… to jsem byl hodně nasratý, že to zrušili.....

Lost měl super pilot jinan bych asi odstřelil celou sérii do zatracení… prosím neobnovovat nikdy nikde…

30.1.2015 | 2:17:36
BarushkaBT

Na 100% bych ocenila návrat One Tree Hill, jeho fanoušci po celém světě se to snaží již od doby, kdy skončila poslední série. Škoda, že tvůrci tohohle článku si na tento skvělý seriál nevzpomněli, ale chápu, že člověk nemůže vybrat všechny seriály jinak by tento článek neměl konce :D Lost, již tak zvrtali, že by to moc sledovanosti nepřineslo a co se týče ostatních seriálů, myslím, že by pokračování přineslo jenom sklamání.

30.1.2015 | 6:18:29
Bastinor

V návrat LOST pevně doufám, i když se mi nechce věřit, že by se k tomu ještě někdo vrátil, ovšem o sledovanost bych se rozhodně nebál, stále existuje mnoho fanoušků, které bavilo LOST až do posledního přivření Jackova oka. ;-) PS: At už se bude jednat o novou navazující sérii nebo prequel, je to fuk, hlavně at to znovu nadchne a popřípadě se tam objeví i nějaká ta známa postava. :-D

30.1.2015 | 8:40:16
deadpool

ja chci navrat uplne jine postavy zpatky na tv obrazovky strasne se mi styska po KITTOVI bylo by fajn videt davida zase projizdet pousti s klasickou znelkou za novym dobruduzstvim a rozhodne to ze by david by sedivy by tomu nevadilo :D kitt nestarne tak coz :D

#55 Megraid
30.1.2015 | 8:55:32
makishek

na gilmorky a firefly bych koukala bez váhání :) alternativní konec lost a dextera by se taky šiknul, pže finále obou seriálů stála za hovno :/ jinak bych vše ostatní nechala odpočívat v pokoji, hlavně (dobře ukončené) friends :)

webmaster
30.1.2015 | 9:44:44
Megraid

#53 deadpool: tvé přání se splnilo už někdy v roce 2008 se seriálem Knight Rider – Legenda se vrací. Hasselhoff tam měl už snad jen nějaké malé cameo. Hlavní protagonista měl být snad nějaký jeho zapomenutý syn a místo v černém Pontiacu Firebird s prohání v černém Ford Shelby GT500KR. Pamatuji si že to v nějaké recenzi někdo tituloval jako Legenda zvrací a řekl bych že to je docela trefné, páč pokud je nějaký žebříček nepovedených, znovu obnovených seriálů, tenhle tam rozhodně patří

#67 deadpool
30.1.2015 | 11:17:28
Tomek666

#2 Lazaxter: Taky bych rád Lost ale museli by navázat ve stejném duchu :D a za Dextera bych byl taky rád mohli by vymyslet nějakou zápletku z jeho synem

30.1.2015 | 11:47:55
dagsoftware

Z uvedených súhlasím jedine s Pushing Daisies.

Ale je mi záhadou, ako je možné, že tam nie je uvedený Ringer. Neviem o žiadnom seriáli, ktorý by sia viac zaslúžil pokračovanie. Ďalej by si pokračovanie zaslúžilo aj Glades, Lucky 7, a z najnovších zrušených potom Selfie, A to Z.

30.1.2015 | 12:15:33
hitt

Obnovit SG-1? Vždyť v posledních 3 řadách degradovali tým SG-1 na policejní zásahovku a sběratele odpadků po Anticích.. když už tak nový spin-off (nejlépe mimo filmové universum), kde by mohli alespoň částečně dokončit příběh SGA a SGU.. Obnovit Firefly? taky blbost.. po tak dlouhé době to může akorát poškodit odkaz kvalitního seriálu (podobně jako 9. řada Červeného Trpaslíka, i když 10. ho zas pozvedla). A jak už to tu někde bylo, místo toho aby tvůrci neustále přemítali o obnovování dávno mrtvých seriálů, tak by se měli zaměřit na tvorbu nových… tj. raději ať obnoví Galavanta pro druhou sérii :-D

#60 Billy the Kid
30.1.2015 | 12:37:53
ENemXS

Stargate SG-1,Prison Break,Lost Ostatné …*

30.1.2015 | 12:39:15
Billy the Kid

#7 Micoslav:
#58 hitt: i SGA by nebyla špatna taky hodně neukončene a davali celkem wreithum na prdel :)

30.1.2015 | 13:57:33
angielka

Ja by som privitala v prvom rade LOST. Je to moja srdcovka. Ďalej by som si pozrela aj Priateľov, Gilmorky a Prison Break.

30.1.2015 | 14:27:22
peto166

jednoznacne Stargate !!! vsetky mam pozrete odpredu odzadu a neviem sa nabazit!!!! povodny team bol urcite naj ale toho sa asi uz naozaj nedockame… rovnez by mohli dokoncit zapletku v SGU… nemam rad serial kde nieco zacnu a skoncia skor nez sa dostanu k celej pointe.. preto este raz zamna jednoznacne Stargate !!!!!!!!!!!!!­!!! :)

30.1.2015 | 16:44:33
peto166

tiez by ma potesil navrat Secret Circle… skoda ze po prvej serii to zrusili… :(

30.1.2015 | 16:56:48
Camelia5

Přimlouvám se za Firefly a Dextra. A taky bych si přála návrat SGU.

30.1.2015 | 20:34:41
Piluch2001

Dexter je můj nejoblíbenější seriál a na Charmed jsem prakticky vyrůstal.

30.1.2015 | 21:58:10
FaNTa

Tak na 100tisic % SGC a Charmed.

U charmed, ale jiné Herce a nebo totálně překopat scénář a ukázat jak vyrustaly Chris, Wyatt, P.J a ostatní děti Halliwelek. Docela bych chtěl vidět. Billie.

O SGC ani mluvit nemusím to zakončení se mi totálně nelíbilo a čekal jsem (teda doufal), že bude pokračování.

Uvítal bych také pokračování SGA tento serial mě komplet dostal snad více jak SGC. Ale co mě mrzí je SGU. Sice nikdy nebyl dokončen, ale na to se nedá koukat. Dříve ještě než SGU začli vysílat, jsem se na ten serial těšil strašně moc, ale od té doby co jsem ho viděl poprvé mě komplet sklamal. SGC a SGA best forever.

Docela mě mrzí, že se neobnovujou serialy např: Secret Circle, Sanctuary, Dracula, Ravenswood a moje srdcovaka The Tomorrow Peaople.

Hlavně bych moc rád poděkoval za **zveřejnění této super Novinky. :) Díky lidi :)

#95 Kendal
30.1.2015 | 22:34:55
deadpool

#55 Megraid: ja vim ze ten mustang kitt co se transformoval na jeep sem videl ale o tom nemluvim ja mluvim o klasice tam to byla sracka

30.1.2015 | 23:13:42
azoxid

Jediněj seriál, kterej bych uvítal zpátky, by byl Skladiště 13 (jsem jeho zapřisáhlej fanoušek). Žádnej ze seriálů zmíněných ve článku podle mě reboot nepotřebuje, byl by to jen propad k horšímu.

#82 sparrox
31.1.2015 | 0:46:46
Asha124

Nejvíce bych uvítala spin-off o Dharmě a novou Stargate v jakékoli podobě (spin-off, sequel, předělávku), kromě slátaniny nazvané Stargate Universe. Na to se fakt nedalo koukat.

31.1.2015 | 0:52:09
herriete Lébl.

Pushing Daiseis bylo dokonalé a chci jej zpět

31.1.2015 | 23:05:42
zizalomut

Gilmorky by udělat měli… Ten konec je totiž šílený… a otevřený :)

1.2.2015 | 23:17:15
lusinda147

Charmed a Friends jednoznacne :D

3.2.2015 | 9:28:26
Ponine94

LOST bych chtěla hodně. :-)

4.2.2015 | 20:08:52
Kali

Už několik let se modlím za návrat Gilmorek!!! :-O kéž by…jinak Čarodějky se mi nikdy moc nelíbily,Dextera bych brala!!A Lost by mohli zamotat ještě víc o.O takže za mě radši ne…

5.2.2015 | 5:29:03
mambo11

naprosto jakékoliv STARGATE chci zpátkyyyyyyyyyy

5.2.2015 | 11:39:48
EndyCZ

FRIENDS si myslím, že nebudou, četla jsem na toto téma spoustu článků a autoři nechtějí dělat další díly ani film, protože už by to nebylo ono. Začínalo to jako parta přátel, která nebyla ničím svázaná, hledali lásku, práci, dospívali…teď, když mají Monica a Chandler děti a Phoebe je vdaná a Ros s Rachel se zas dali do kupy, by to už nebylo ono…Jen Joey zůstal skoro nezměněný a asi i proto se pokoušeli navázat seriálem o něm, což moc nevyšlo…I když bych strašně ráda viděla nové díly/film, tak se zároveň bojím, že by to akorát většinu lidí zklamalo. Už se na tom ději nemá co dál vyvíjet a film/seriál o tom jak žijí spořádané rodinné životy by už nebyl to pravé… :)

5.2.2015 | 15:01:18
psychko

#10 Aprok: souhlas-LOST,ta nostalgie by se ale nemusela vyplatit-přece jen se kvalita posunula dopředu

5.2.2015 | 19:56:10
Crysiscze

A co třeba Dokonalý podraz to už ne ??? Nebo terranovu ? :O to by se taky ocenilo …

6.2.2015 | 21:07:46
Mischel Pendragon

Bylo by opravdu super vidět Stagate zpátky, hrozně mi chybí stará klasická SG1, a taky bych 100% vrátila Merlina. Koncem vzniklo akorát tak více otázek, a aspoň závěrečný film, nebo jedna epizoda navíc, kde by se Merlin konečně dočkal Artušova návratu by rozhodně neuškodila :) I když ten konec je tak pěkně zahraný a natočený a už do toho asi nechtějí vrtat, spousta fanoušků by byla moc ráda :)

7.2.2015 | 0:52:43
AnnaKatherine

Ráda bych aby se vrátily Čarodějky :-D je to jeden z mých oblíbených seriálů (na 2. místě, hned po OUaT) měla jsem ten seriál strašně už od 11ti let a pořád mám :-D

7.2.2015 | 11:36:22
sparrox

Co se týče stargate bylo by perfektní, kdyby udělaly alespoň filmy na ukončení Universe a Atlantidy, jak bylo kdysi slibováno

7.2.2015 | 20:40:54
sparrox

#68 azoxid: jj. Warehouse 13 je best

7.2.2015 | 20:42:39
C4death

Firefly!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!

8.2.2015 | 3:35:12
alexis

Firefly je v podstatě nedokončený seriál, takže tam by návrat měl největší smysl. GIlmorky nebyly nikdy seriál s nějakým hlavním dějem, v podstatě šlo o vyprávění o životě jedné rodinky, takže proč ne. Všechno ostatní ať probůh zůstane u ledu!

8.2.2015 | 9:29:25
Londo

Mně se přání nesplní, páč půlka postav z B5 je po smrti. Takže jen zamáčknu nostalgickou slzu. RIP Stevene Frankline, RIP Zacku Allene. RIP Valene. RIP G´Kare.

8.2.2015 | 9:52:41
Martrix

No a teď, i když mrtvola ještě nevychladla, by se měla na prvních místech ocitnout i Futurama. Ale tady budeme rádi max. za nějaký ten celovečerák jednou za 5 let :o(

8.2.2015 | 13:07:02
Beatwell

ale že nik nespomenie seriál CHUCK, bolo to dokonalé samo o sebe..

#88 xanadux
8.2.2015 | 23:43:24
xanadux

#87 Beatwell: Presne toto ma napadlo CHUCK bol proste top a uricite by si zaslusil pokracovanie aspon ohladom navratu Sarinej pamate

9.2.2015 | 11:56:35
papaya

jj Čarodějky, jednoznačně, ale asi bych je úplně restartovala, trochu pozměnila příběh a logiku věci, protože poslední 2 serie ji trochu postrádali. A taky mi tam tak trochu chybí Buffy, ta by si pokračování taky jistě zasloužila :-)

9.2.2015 | 11:59:50
slecnamarplova

Ráda bych brala pokračování SGU.

9.2.2015 | 13:49:28
Kosh

Jsem pro B5 :-)

9.2.2015 | 19:21:58
wavris

Schapa ai

9.2.2015 | 21:05:26
Lio

pro stargate Atlantis a universe bych udělal celovečerní filmy jak to měla SG-1 ;)

9.2.2015 | 23:53:48
Jordan

Hrozne se mi styska po Battlestar ,kdyby se vratila byla bych nadšena

10.2.2015 | 8:30:09
Kendal

#66 FaNTa: SGU Nepáčilo sa ti iba preto, že tam neboli naleštené zariadenia, hyper technológie nemali na svoje označenie v sebe modrú led a všetci tam po boji vyzerali ako po boji a nie nažehlene ako v tých predchádzajúcich sračkách? Boli špinavý, unavený, depresívny a vydesený k smrti. Nie ako v predchádzajúcich sériách, kde 1 vojak bez problémov porazí celú loď nepriateľov a na večeru je doma. SGU bol najpodarenejší spin tejto intergalaktickej sračky. Počet fanúšikv ma iba utvrdzuje, že inteligenicia je na ústupe a vkus nie je všeobecná vec, ale je potreba si ho naozaj vypestovať.

Čo sa týka výberu tak Akty X, Dr. House, a Firefly (v rozličnom poradí), zbytok je zbytočný.

10.2.2015 | 10:42:27
Honzikos

Ohledně Pobřežní hlídky jsem si myslel, že už se na pokračování dělá.Ale co už.Zde je taková předpověď: Sr**ková kvalita: všechno Průměrný komentář: To je ale pi******. Ti kreténi to pos****. Jak mohli znesvětit kult???!!!!

10.2.2015 | 17:05:13
Honzikos

Už se na negativní komentáře velmi těším!!! :-o :-] :-o :-] :-o :-] :-o:-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-] :-]

10.2.2015 | 17:07:17
Simuska272

Hvězdná brána byla už tak nějak ukončena…spíš by to chtělo nějak dodělat SGU :-) a pokud jde například o Prison Break.....nedokážu si představit jak by chtěli pokračovat.......

10.2.2015 | 18:37:20
!Minie!

Gilmore Girls!!! <3 :) Miluju je!!! <3 :3 :)

11.2.2015 | 16:53:01
Menec

Já bych byl pro Lost, jen aby to nějak vysvětlili a nějak solidně ukončili (stačí film klidně). Podobně bych bral Dextera, třeba nějakou krátkou sérii 5–10 dílů, pořádně to uzavřít.

Pak určitě Přátelé – na tom se podle mě nic zkazit nedá, všichni na to budou koukat z euforie a budou rádi, že jsou jejich přátelé zpátky :-)

Určitě bych taky bral 24 – ale jedině z Tonym Almeidou. Poslední série už se mi moc nelíbila, protože Jack tam neměl svojí starou partu (kromě Chloe). Ikdyž většina jich je vlastně už mrtvá :D Ale nepřišlo mi to prostě už tak dobrý, jako dřív – Tony by to určitě oživil :-)

Prison Break bych určitě neobnovoval! Show byla výborná, ale už tím posledním filmem to dost pohnojili. Přitom seriál měl výborný konec, jak se tam pak všichni přeživší sešli na hrbitově :-)

Heroes by klidně bral, na to jsem kdysi koukal a bylo to fajn. Akorát už si moc nepamatuju jak to skončilo, je to celkem doba, co to končilo :)

Ostatní seriály neznám, neviděl jsem, nezajímá.

11.2.2015 | 23:30:29
Trifi

Seriálů, které si zaslouží druhou šanci je přehršel, ale že se do téhle desítky nedostal Legend of the Seeker přesto dost zabolelo… Už za to, jak si s ním a fanoušky ABC vytřela pr… a za hnutí SoS pevně doufám v návrat.

překladatel
13.2.2015 | 0:26:35
Pajule

Za mě tam rozhodně chybí FUTURAMA. Ta byla úplně super, na tu mohu koukat dokola :)

Ze jmenovaných GILMORE GIRLS – jedině nějaký film na ukončení, může být třeba i po letech, protože ten konec se jim nepovedl.

LOST… Dalo se, až na ten poslední díl… Jakože všichni přišli na to, že mají být mrtví a tak přišli umřít?? Nevěřím, že to někdo myslel vážně :D

PUSHING DAISIES – pěkný a nezvyklý a zůstal otevřený, ten bych ráda viděla obnovený.

Takové Přátele bych nechala spát… jsou ukončené a jakýkoli zásah by to mohl zničit.

CHARMED – zajímavý by byl spin off… kde by působili jejich děti, ony jsou na to už staré, a seriál poslední dvě série ztrácel dech.

Ale hlavně SG… ať už SG-1 nebo SGA. Nemohu uvěřit kolik je tu příznivců SGU, protože na to, jak jsem jiné SG hltala, tak u SGU jsem opravdu trpěla… a nešlo o příběh, ale o ty herce… hrůůůza… zničilo to celý odkaz SG :-P

14.2.2015 | 17:33:10
Erzebeth

Bože ani jedno z toho proboha už ne… hlavně ne přátele, baywatch, charmed a lost…

Osobně bych radši viděla druhou sérii Draculy.

14.2.2015 | 23:04:08
pidalin

No myslim že Firefly asi těžko po 13 letech znova otevřou a s jinejma hercema by to nemělo smysl. Ten vesmír nenabízí tolik aby na to někdo koukal s jinejma hercema. Útěk Z Vězení, Lost ani Přátelé proboha NE!!! Tyhle seriály co se odehrávaj v normálnim světě (ani sci-fi ani fantasy) prostě po tolika dílech absolutně nemaj nic co by mohly nabídnout, je to vyčerpaný a to totálně. Čarodějky klidně, tam můžou vymyslet cokoliv, ale myslim si že opět s jinejma hercema by to netáhlo. Podobně jako současnej Constantine, andělé a démoni nestačej pro úspěšnej seriál.

Takže jediný u čeho reálně vidim návrat je StarGate, ale pozor StarGate Universe. Ze začátku to bylo dost děsný, strašná roztřesená kamera a tak dále, ale v tý druhý sérii jsem na ten seriál dost změnil názor. Určitě tam je potenciál pro obnovení a změnu k lepšímu. Narozdíl od SG1, což je po 10 sériích naprosot vyčerpaný a ani na ty herce znova po 20 letech koukat nechci, protože by to vypadalo směšně v jejich věku. Mohli by zustat v rolích generálů a podobně, ale rozhodně už ne v akci, navíc je to už taky dost vyčerpaný, Goauldi jsou poraženi a Oriové mě nebavili. SGA ještě má co nabídnout, ale zase to samý – herci zestárli a s jinejma by to už netáhlo, je to 6 let od konce poslední séirie, což ještě neni tak strašný, většina herců by se dala ještě použít, ale než by ten novej seriál skončil tak by jim vypadaly vlasy a chodili by o holi.

#105 pidalin
14.2.2015 | 23:38:28
pidalin

#104 pidalin: Osobně bych si nejvíc přál obnovení StarTreku, ale ne toho abramsova, myslim původní časovou linii a původní poslání StarTreku. Jenomže neakční sci-fi s morálnim poselstvim už dneska nenaláká tolik diváků.

#106 pidalin
14.2.2015 | 23:39:34
pidalin

#105 pidalin: Líbilo by se mi taky něco ze světa StarGate ale z doby kdy už lidi vědej o hvězdný bráně.

14.2.2015 | 23:42:53
Micák

bože hlavně ne gilmorova děvčata nebo přátelé nejhorší seriály všech dob :-O u sledování jen jediného dílu sem měl pocit že sem zestárl o pět let :-) ježíši chraň nás od všeho trapného a zlého

16.2.2015 | 19:00:36
Martinaa.tru

Kdybych si měla vybrat – chtěla bych teda Dextera. Chybí mi ♥

16.2.2015 | 22:57:35
Nykki-S

Bylo by super kdyby se vrátilo Řekni kdo tě zabil, vždycky jsem přemýšlela, jak by to celé dopadlo.. A ohledně Charmed? No nevím, ukončili to pohledem do stáří čarodějek a to bylo dost emotivní, takže pokračování by bylo divné, protože by se museli soustředit i na to co se obejvilo v posledním dílu. A pokračování s jinými postavami? Tak to ne vážně, to ať je radši nechají pohřbené nadobro…

17.2.2015 | 10:27:19
metalmaus

Joye a Defenders

17.2.2015 | 14:19:38
Callysto

Budu se opakovat – jedině dokončit SGU, to ještě není tak dávno, co přestali s natáčením, a herci tolik nezestárli. Nedokážu si například představit pokračování Firefly – Nathan Fillion je jako Castle naprosto skvělý, jeho herecké zkušenosti neustále rostou, ale k štíhlému bezstarostnému mladému Malovi Reynoldsovi má už dneska hodně daleko. Jo a osobně bych brala ještě pokračování Terranovy.

18.2.2015 | 10:50:00
Moor8

Co se týče přátel, tak to bych si uměl představit. Nenavazovat přímo na konec seriálu, ale přenést je opravdu 20 let po konci původního seriálu, kdy už jsou dospělí a mají děti v pubertě. Takže by přibyly nové postavy a zápletky.

Jednoznačně bych dokončil SGU. Začátek měl seriál dost vlažný, ale zrovna v poslední sérii se to začalo zlepšovat. Co se týče nového týmu, či restartu, nejsem proti, ale měli by to dost těžké.

Co mi tu chybí je star trek. Vím, že před pár lety byl pokus o další s názvem Enterprice, ale bohužel měl konkurenci v BSG a snažil se jí napodobit, ale star trek bez vychytaných sci-fi mašinek není to pravé ořechové, takže taky podle toho skončil. Byla chyba jít do minulosti, měli pokračovat v současné příběhové linii, která je nastartována celkem dobře. Ideálně bych to viděl na střet federace s Borghy. Voyager a Picardova Enterprice jim uštědřili pár bolestivých ran. Přesto o nich federace už pár let neslyšela a to jim přijde divné a tak vysílají loď zjistit, co Borghové chystají. Výprava na neznámé území a časem i na území nepřítele. Mohli by odhalit tajemství původu borghů a nakonec by to mohlo vygradovat ve válku mezi federací a Borghy. Měli by pokračovat v tradiční formě seriálu 24 dílů na sérii a cca 7–10 sérií a klasicky charakterní postavy.

18.2.2015 | 13:51:08
shraddha

Osobně bych se přimlouval za obnovení docela jiných seriálů. „V“ (protože Morena Baccarin), Flashforward, Event a Fringe (tou poslední minisérií s Pozorovateli to totálně zazdili).

#114 Moor8
18.2.2015 | 14:02:11
Moor8

#113 shraddha: Jo, V by bylo fajn a ještě 4400

18.2.2015 | 14:11:25
Unicornqua

Firefly a Gilmorky by byli super. Ale chybí mi tam ještě Torchwood :) Chtěla bych i návrat Merlina – alternativní konec, kde Artur neumře a Merlin bude na Camelotu šťastně kouzlit až do smrti. Nereálné, vím, ale dívka může snít ^^

18.2.2015 | 17:45:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z