Ash vs Evil Dead
93/100 - 98×

Ash vs Evil Dead

Seriálové pokračování kultovní komediálně-hororové trilogie Evil Dead, ve kterém se Bruce Campbell vrací jako stárnoucí Ash Williams, démonobijec, tlučhuba a packal připravený to natřít všem démonům a jiným příšerám, co se mu postaví do cesty. Za seriálem stojí režisér původní trilogie Sam Raimi.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 30 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Komedie
hrají
Bruce Campbell (Ashley J. Williams), Ray Santiago (Pablo Simon Bolivar), Lucy Lawless (Ruby Knowby), Michelle Hurd (Linda B. Emery), Becca Tobin (Baal)

Filmy

 • Within the Woods

  Within the Woods

  Před sérií Evil Dead tu bylo Within the Woods: půlhodinový hororový kraťas Sama Raimiho, který fungoval jako prototyp prvního Smrtelného zla a zároveň i praktická ukázka pro investory, jejichž finance mladý režisér ke zrealizování svého prvního celovečerního filmu tak zoufale potřeboval.

  1978
 • Smrtelné zlo

  Smrtelné zlo

  Smrtelné zlo, Lesní duch, Chata v lese. Kultovní celovečerní debut Sama Raimiho The Evil Dead, který dodnes platí za stavební kámen moderního hororu, znají čeští diváci už od počátku 90. let pod různými názvy, všem ale v paměti utkvěl stejně silně jako divákům americkým o deset let dříve.

  1981
 • Smrtelné zlo 2

  Smrtelné zlo 2

  Šest let poté, co jejich Smrtelné zlo otřáslo světem filmového hororu, se Sam Raimi, Rob Tapert a Bruce Campbell vrátili se Smrtelným zlem 2. Snímkem, který si dodnes drží status neméně kultovní jako originál, a který zároveň dokazuje, že žánry hororu a komedie skutečně mohou spolupracovat.

  1987
 • Armáda temnot

  Armáda temnot

  V roce 1992 spatřila světlo světa závěrečná část filmové trilogie Evil Dead, která z ní ale zároveň nejvíce vystupuje. Armáda temnot totiž opouští nejen onu děsivou lesní chatu, ale i pro celou sérii do té doby ikonický hororový nádech a naopak nabízí zábavnou fantasy jízdu plnou kultovních hlášek.

  1992
 • Lesní duch

  Lesní duch

  Hororová legenda Evil Dead znovu ožila více než 20 let po uvedení posledního filmu. Režisér Fede Alvarez vtrhl v roce 2013 do světových kin s remakem původního Smrtelného zla, přičemž měl za sebou podporu původních tvůrců i velká očekávání z řad fanoušků. A jak to tedy dopadlo?

  2013

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů