Ash vs Evil Dead Filmy

Filmy

 • Within the Woods

  Within the Woods

  Před sérií Evil Dead tu bylo Within the Woods: půlhodinový hororový kraťas Sama Raimiho, který fungoval jako prototyp prvního Smrtelného zla a zároveň i praktická ukázka pro investory, jejichž finance mladý režisér ke zrealizování svého prvního celovečerního filmu tak zoufale potřeboval.

  1978
 • Smrtelné zlo

  Smrtelné zlo

  Smrtelné zlo, Lesní duch, Chata v lese. Kultovní celovečerní debut Sama Raimiho The Evil Dead, který dodnes platí za stavební kámen moderního hororu, znají čeští diváci už od počátku 90. let pod různými názvy, všem ale v paměti utkvěl stejně silně jako divákům americkým o deset let dříve.

  1981
 • Smrtelné zlo 2

  Smrtelné zlo 2

  Šest let poté, co jejich Smrtelné zlo otřáslo světem filmového hororu, se Sam Raimi, Rob Tapert a Bruce Campbell vrátili se Smrtelným zlem 2. Snímkem, který si dodnes drží status neméně kultovní jako originál, a který zároveň dokazuje, že žánry hororu a komedie skutečně mohou spolupracovat.

  1987
 • Armáda temnot

  Armáda temnot

  V roce 1992 spatřila světlo světa závěrečná část filmové trilogie Evil Dead, která z ní ale zároveň nejvíce vystupuje. Armáda temnot totiž opouští nejen onu děsivou lesní chatu, ale i pro celou sérii do té doby ikonický hororový nádech a naopak nabízí zábavnou fantasy jízdu plnou kultovních hlášek.

  1992
 • Lesní duch

  Lesní duch

  Hororová legenda Evil Dead znovu ožila více než 20 let po uvedení posledního filmu. Režisér Fede Alvarez vtrhl v roce 2013 do světových kin s remakem původního Smrtelného zla, přičemž měl za sebou podporu původních tvůrců i velká očekávání z řad fanoušků. A jak to tedy dopadlo?

  2013

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.

Aktuální epizoda

Epizoda S03E01: Family

cz100%
DOKONČENO
sk100%
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

 • S03E01.WEB.H264-DEFLATE

Překlad: @kaailik

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás