Ash vs Evil Dead
93/100 - 95×

Ash vs Evil Dead

Seriálové pokračování kultovní komediálně-hororové trilogie Evil Dead, ve kterém se Bruce Campbell vrací jako stárnoucí Ash Williams, démonobijec, tlučhuba a packal připravený to natřít všem démonům a jiným příšerám, co se mu postaví do cesty. Za seriálem stojí režisér původní trilogie Sam Raimi.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 30 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Komedie
hrají
Bruce Campbell (Ashley J. Williams), Ray Santiago (Pablo Simon Bolivar), Lucy Lawless (Ruby Knowby), Michelle Hurd (Linda B. Emery), Becca Tobin (Baal)

Pablo Simon Bolivar

Pablo Simon Bolivar

Pablo je Ashův kolega a věrný přítel. Původně se měl stát brujem, honduranským šamanem, avšak Pablo věří, že jeho osudem je nechat své dědictví za sebou a bojovat po Ashově boku.

Sezóny 1
2015 -

FOTO: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sakura

Pablo je super postava akorád v posledním dílu byla taková slabší.

17.2.2017 | 20:29:50
VampKošilka

Pablo má velký potenciál a zdaleka ještě nepřevedl všechno, co v něm je. Na tuto postavu se opravdu hodně těším a jsem zvědavá, zda jeho potenciál nebude opomenut, protože by to byla škoda. Je to sympatický týpek, má své komické momenty a myslím, že se v něm uvidí každý druhý divák.

EDIT: Potenciál neopomenut! V druhé sérii mě neuvěřitelně zajímá a zkrátka zraje jako víno.

10.11.2016 | 18:47:53

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama