Ash vs Evil Dead
93/100 - 98×

Ash vs Evil Dead

Seriálové pokračování kultovní komediálně-hororové trilogie Evil Dead, ve kterém se Bruce Campbell vrací jako stárnoucí Ash Williams, démonobijec, tlučhuba a packal připravený to natřít všem démonům a jiným příšerám, co se mu postaví do cesty. Za seriálem stojí režisér původní trilogie Sam Raimi.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Starz | 30 minut
žánr
Fantasy, Hororový, Komedie
hrají
Bruce Campbell (Ashley J. Williams), Ray Santiago (Pablo Simon Bolivar), Lucy Lawless (Ruby Knowby), Michelle Hurd (Linda B. Emery), Becca Tobin (Baal)

Ashley J. Williams

Ashley J. Williams

Ash se vrací jako příšerobijec a tlučhuba, který musí zároveň bojovat i s vlastním věkovým omezením. Před více než třiceti lety se střetl s bytostmi nepopsatelného zla a přežil. Od té doby se jim úspěšně vyhýbá… dokud neudělá velmi idiotskou chybu.

Sezóny 1
2015 -

Ještě jako vysokoškolák přivydělávající si v obchodním řetězci S-Mart se Ash se skupinou přátel vydal strávit víkend do odlehlé lesní chaty v michiganských horách. Zde mladíci objeví bizarní prastarou knihu a magnetofon, po jehož přehrání zjistí, že před nimi chatu obýval jakýsi Raymond Knowby, který v chatě tento Necro­nomicon – Knihu mrtvých studoval. Magnetofon zároveň obsahuje i záznam profesorova čtení jistých zaklínadel, po jejichž vyřčení se v lese probudí prastaré Zlo, které začne ovládat a zabíjet jednotlivé mladíky v chatě.

Z původní pětice nakonec přežije pouze Ash, Zlo však ovládne jeho ruku a on je nucen si ji uřezat motorovou pilou. Bez možnosti úniku Ash nadále setrvává v chatě a je sužován fyzickým i psychickým trýzněním, kterým ho Zlo podrobuje. Do chaty ale brzy dorazí nová skupina pod vedením Annie Knowby, profesorovy dcery.

Situace se opakuje a i noví návštěvníci jsou postupně posednuti a zabíjeni lesními démony. Nakonec přežijí pouze Ash s Annie, kteří se s pomocí zaklínadel ze stránek Knihy mrtvých pokusí Zlo navždy zničit. Přitom ale otevřou časový portál, který Ashe vtáhne do Anglie 14. století, která je v tu dobu rovněž sužována Zlem. Na hradě krále Artuše Ash uzavře dohodu se zdejším mudrcem: pokud mu Ash přinese Necronomicon, mudrc ho s pomocí jeho zaklínadel vrátí zpět do své doby.

Při získávání knihy však Ash zkomolí potřebné zaklínadlo a probudí tím armádu mrtvých, před kterou nyní musí Artušovu pevnost ubránit. Po vyhrané bitvě je Ash opět navrácen do své doby, kde se snaží žít v klidu a míru. O třicet let později stále pracuje ve velkoobchodě a bydlí v přívěsu, přičemž celé ty roky spí s jedním okem otevřeným v očekávání, kdy si ho Zlo opět najde. A právě ten čas nyní konečně nadešel.

FOTO: Starz

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

kreten ktory ma najradsej sam seba :D nemiluj ho

18.2.2019 | 15:43:16
Sakura

Ash má vždy ty nejlepší hlášky a nejlepší je jak vždy pří de o ruku

17.2.2017 | 20:33:48
pikaia

Bezvadnéj Bruce Campbell coby skvělá postava Ash.

18.12.2016 | 11:08:33
VampKošilka

Potřebuje vůbec komentář? Ve filmech se mi nelíbil, ale Ash ze seriálu je boží postava. Je s ním neuvěřitelná zábava, je to prostě king v každém momentu. Má styl, má šarm a k tomu Bruce Campbell je můj oblíbenec a umí ty své šediny nosit!

10.8.2016 | 22:38:55
Maza2222

Nejlepší postava z ED. Frajer

9.8.2016 | 13:01:04
RadiKolacek

Groovy!

8.1.2016 | 9:20:15
Bane

Ash je zpátky!

23.12.2015 | 14:16:01
Jirkason

Frajer

10.11.2015 | 16:48:12
REALITAGLENJEMRTVEJ

Nejlepší herec béčkových filmů( je však třeba dodat že Ačkovej by zmákl tak jak nic!). Opět zpět v perfektní jízdě, toho chlápka prostě nelze jinak, než milovat! :D

9.11.2015 | 0:17:15
HellTsuku

Ash je prostě jako vždycky ten správný vůl :D

1.11.2015 | 10:59:53

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama