Extant
76/100 - 92×

Extant

Kosmonautka Molly Woods (Halle Berry) se po roce ve vesmíru vrátí zpátky na Zem. Její rodina – manžel s malým synem – ji přivítá radostně. Netuší ale, že jim máma z kosmu nevědomky přivezla něco, co může ovlivnit dění na celé planetě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Halle Berry (Molly Woods), Pierce Gagnon (Ethan Woods), Grace Gummer (Julie Gelineau), Jeffrey Dean Morgan (JD Richter), David Morrissey (Tobias Shepherd), Goran Višnjić (John Woods), Camryn Manheim (Sam Barton), Michael O'Neill (Alan Sparks), Tyler Hilton (Charlie), Hiroyuki Sanada (Hideki Yasumoto), Annie Wersching (Femi Dodd),

Tříminutový trailer k novému seriálu Extant

Tříminutový trailer k novému seriálu Extant

Molly Woods byla vyslána na samostatnou misi na vesmírné stanici a celých třináct měsíců nebyla v osobním kontaktu s jiným kosmonautem. Přesto jí po návratu doktorka sdělí neuvěřitelnou zprávu: je těhotná. Co se na stanici událo není na záznamech a Mollyiny vzpomínky se zdají být velmi nepravděpodobné. Molly nevěří její nadřízení, ona je zase varována, aby nevěřila nikomu jinému. A do toho se Mollyina rodina rozroste ještě o jednoho člena: humanoidního chlapce, který má být Mollyiným synem. Vítejte v budoucnosti podle seriálu Extant!

1 0
17.5.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

RichardGolias

Vypadá to lépe než jsem čekal a těší mě i, že se tam objeví spousta známých tváří z dalších oblíbených seriálů.

#2 vikimi
18.5.2014 | 8:59:56
vikimi

#1 RichardGolias: :) jsem na to zvědavá :)

30.5.2014 | 8:20:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: The Greater Good

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají @luciasce, @Janel, @Kubzilla a @Marketka. Děkujeme!

Reklama

Filtr seriálů
Reklama